Ana sayfa İnternet Türkiye”nin ilk 3D kanalı yayına açılıyor!

Türkiye”nin ilk 3D kanalı yayına açılıyor!

0

National Geographic Channel ve Samsung işbirliğiyle Türkiye’nin ilk 3D kanalı 2 Kasım çarşamba günü yayına başlıyor

Samsung ve National Geographic Channel Türkiye aracılığıyla izleyiciler ilk kez devamlı 3D içerik sunan bir kanal ile buluşuyor.
 

National Geographic Channel’ın kaliteli ve benzersiz “Real 3D” içeriğini, Samsung’un Aktif 3D Gözlük teknolojisiyle birleştiren Nat Geo 3D’nin içeriği oldukça zengin.

Dünyanın en ihtişamlı yapımların yıkım sürecine tanık olabileceğiniz “Müthiş Yıkımlar”, dünya üzerindeki doğal güzellikleri 3D kalitesinde seyredebileceğiniz “Yeryüzünün Mücevherleri”, okyanusun büyülü dünyasına konuk olacağınız “Okyanusun Derinliklerinde” ve “Denizler Altında”, farklı kültürlerin ve göz alıcı renklerin birleşimi “çin”, hayvanat bahçelerinin en gözde canlısı “Kuyruksürenler”, gök bilimcilerin, mühendislerin, fizikçilerin ve teknisyenlerin yaşadıkları bilim merkezine konuk olacağınız “Göz” bunlardan sadece birkaçı.

Hafta içi her gün 22:40 – 23:30 saatleri arasında, Pazar günü ise 19:45 – 20:35 saatleri arasında yayında olacak olan Nat Geo 3D’yi Nat Geo HD kanalından izleyebileceksiniz.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here