Ana sayfa Mobil Türkiye Kupası ve Bundesliga Maçları Avea MobilVizyon ile ‘Cep’te

Türkiye Kupası ve Bundesliga Maçları Avea MobilVizyon ile ‘Cep’te

0
MobilVizyon servisi ile Ziraat Türkiye Kupası ve Almanya Futbol Ligi Bundesliga maçlarını cep telefonlarından canlı seyretme imkanına kavuşan Avea aboneleri ayrıca gol görüntüleri ve maç özetlerini cep telefonlarına indirerek diledikleri zaman izleyebilecek.

Sunduğu katma değerli servisler ile abonelerinin hayatına keyif katan Avea, Ziraat Türkiye Kupası ve Bundesliga maç yayınlarını MobilVizyon ve Seç İzle servisleri ile abonelerinin cep telefonlarına taşıyor. TRT ile yapılan anlaşma kapsamında 2009-2010 yılı Ziraat Türkiye Kupası ve Almanya Futbol Ligi Bundesliga maç yayınları artık Avea”nın MobilVizyon ve Seç İzle servisleri üzerinden de takip edilebilecek.

TRT tarafından yayınlanacak tüm Türkiye Kupası maçları, Avea MobilVizyon ile cep telefonları üzerinden canlı olarak izlenebilecek. Avealılar ayrıca Seç İzle servisi ile de gol görüntüleri ve maç özetlerini cep telefonlarına indirerek, diledikleri zaman seyredebilecek. Maçları cep telefonlarından canlı olarak izlemek isteyen Avealılar”ın MobilVizyon paketlerinden birine üye olmak için GUNLUK veya HAFTALIK yazıp 9688″e SMS göndermeleri yeterli…

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here