Ana sayfa Haber Türkiye İnovasyon Haftası bugün kapılarını açtı!

Türkiye İnovasyon Haftası bugün kapılarını açtı!

0

60 İhracatçı Birliğini, 26 ihracatçı sektörü ve 60.000 ihracatçıyı ulusal ve uluslararası düzeyde temsil eden, Türkiye İhracatçılar Meclisi ‘Değişimi gerçekleştirmek, geleceği tasarlamaktır.’ vizyonu gereği 4- 7 Aralık arasında Türkiye İnavasyon Haftası düzenliyor.

İhracatın geleceğinin inovasyona dayandığına inandıklarını söyleyen Türkiye İhracatçılar Meclisi aracılığı ile Türkiye İnovasyon Haftası, bugün konferanslar , sergiler, paneller ve workshoplarla başlıyor.

Bu bakımdan sanayici ve akademik çevrelerin bir araya geleceği etkinlikler ile yenilikçi fikirlerin oluşturulması ve geleceğe dönük çözümler üreten bir vizyon elde etmek hedefleniyor.

Birçok mucitin de yer alacağı haftada Güneş enerjisi ile çalışan uzun menzilli uçağın mucidi Bertrand Piccard , Yapay zekalı ve insan mimiklerini veren robotların mucidi David Hanson ve bunun gibi birçok mucit de inovasyon haftasında olacak.

 

İgilenenler https://www.turkiyeinovasyonhaftasi.com/tr/online-davetiye.html online kayıt formunu doldurarak Harbiye İstanbul Kongre merkezindeki İnovasyon Haftasına katılabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here