Ana sayfa Haber Turkcell yeni markası Lifecell”i duyurdu

Turkcell yeni markası Lifecell”i duyurdu

0

Bugün gerçekleştirilen basın toplantısında firmanın “Lifecell” isimli markası ve tarifeleri duyuruldu. 50GB kota ve yeni akıllı telefonun duyurulduğu Lifecell markası ile Turkcell, mobil internet konusunda başarılarını sürdürmeye devam ediyor.

General Mobile ile işbirliği yapan firma, yeni markası ile birlikte yeni telefonunun da duyurusunu yaptı.

Lifecell adı altında “Süper Paket” olarak bildirilen 50GB kotalı pakete ek olarak 7GB serbest kota da geliyor.

Bununla birlikte internet paketleri serbestçe kullanılacak cinsten değil. 15GB TV+ için, 15BGB Fizy, 10GB Lifebox, 2GB Twitter ve Facebook, 8 GB ise Dergilik uygulaması için kullanılacak. Bip uygulaması ise sınırsız olacak. Bunun yanında her yerde kullanılabilecek ek 5-10GB”lık ekstra internet kotası da kullanıma sunuluyor.

3 tarife ve 3 fiyat seçeneği

3 farklı tarife seçeneği sunan Lifebox, Super, Extra ve Pro paketlerinin her birinde 50GB internet paketi yer alıyor.  50GB”a ek 5GB”lık internet hizmetinin sunulduğu Super paketin ücreti 49TL. 50+7GB”lık Extra paketi 59TL olarak belirlenirken, 50+10GB”lık paket ise 69TL olarak belirlenmiş. İlk iki ay ekstra 2GB”lık internet kullanımı da paketlere dahil olacak.

Lifecell Akıllı Telefon

Yeni marka ile birlikte bir de telefon duyurusu da yapıldı. General Mobile ile gerçekleştirilen işbirliğiyle General Mobile GM 6″nın aynısı, Lifecell markası altında sunulacak. İlk iki taksiti Turkcell”e ait olacak telefonun ödeme şekli aylık 40TL olmak üzere toplam 36 ay şeklinde olacak. Bu durumda toplamda 1.400TL”ye mal olmuş olacak telefon.

5 inç ekrana sahip olan telefonun işlemcisi 4 çekirdekli ve Android Nougat 7.0 işletim sistemi üzerine kurulu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here