Ana sayfa Haber Turkcell ve LG”den işbirliği

Turkcell ve LG”den işbirliği

0

Turkcell TV, akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlardan sonra şimdi de akıllı televizyonlara taşındı

Turkcell ve LG işbirliği sayesinde LG Smart TV kullanıcıları 4. ekranda da zengin, kolay, kesintisiz kişisel televizyon deneyimi yaşayacak, en popüler ve en güncel dizi ve filmlere ulaşabilecek.
 

Türkiye”nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell ve tüketici, mobil iletişim ve beyaz eşya sektörlerinin küresel lideri ve teknoloji öncüsü LG Electronics, Turkcell”in yeni kişisel televizyon platformu Turkcell TV”nin zengin dünyasını 4. ekrana taşıyan bir işbirliğine imza attı.
 

Sinema Paketi ilk 3 ay ücretsiz

Bu işbirliğiyle Turkcell”liler yeni bir LG Smart TV satın aldıklarında internet bağlantısını kullanarak LG Smart TV platformu üzerinden indirebilecekleri Turkcell TV uygulamasına erişebilecek. üstelik 2012 sonuna kadar geçerli olacak kampanya sayesinde ayda 9.90 TL”ye Turkcell TV Sinema Paketi”ne yeni üye olduklarında ilk üç ay paketten ücretsiz yararlanabilecek. Bu sayede bilgisayar, akıllı telefon ve tabletten erişebildikleri dizilerin yanı sıra, paketlerindeki büyük Hollywood stüdyolarına ait 200″den fazla filmi LG Smart TV”de istediği an istediği kadar izleme şansına sahip olacak. Ayrıca dileyenler Kirala Seyret seçeneği sayesinde 2 TL”den başlayan fiyatlarla en güncel filmlere DVD”si çıktığı anda TV üzerinden ulaşabilecek.
 

Kampanya tarihinden önce LG Smart TV satın almış olanlar da yine Smart TV platformu üzerinden Turkcell TV uygulamasını indirerek televizyonlarından Turkcell TV”ye ulaşabilecek ve dilerse ilk 3 ay ücretsiz Sinema Paketi kampanyasından yararlanabilecek. 3 ay hediye Sinema Paketi kampanyasından faydalanmak için mutlaka LG Smart TV platformundan indirilen Turkcell TV uygulamasına kaydolmak gerekiyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here