Ana sayfa Haber Turkcell SMS+ ile mesajlaşmada yeni bir dönem

Turkcell SMS+ ile mesajlaşmada yeni bir dönem

0

Turkcell, kısa mesajla haberleşmeyi çok daha etkin ve kolay hale getirecek bir yeniliği abonelerinin hizmetine sunuyor

SMS hizmetlerine katma değer sağlayacak servisleri Türkiye”de ilk kez hayata geçiren Turkcell”in SMS+”ı, SMSYönlendirme, SMSEngelleme, SMSArşivleme ve OtomatikİmzalıSMS servislerinden oluşan bir paket.
 

İstediğin kişiyi engelle, istediğin mesajı yönlendir

Turkcell”in SMS+ paketi, abonelere SMS”leri üzerinde kontrol sahibi olma şansı sağlıyor. SMSEngelleme servisi abonelere iki alternatif sunuyor. Sadece belirli numaralardan SMS almak isteyenler 100 kişilik bir izin listesi oluşturabilirken, SMS alımını herkese açık tutup bazı numaralardan gelecek mesajların kendilerine ulaşmasını istemeyenler 50 kişilik bir engelleme listesi belirleyebiliyor. SMSEngelleme ile sadece kişiler arası mesajlar engellenebiliyor.
 

Cep telefonunu evde unutan, şarjı biten ya da daha aktif olarak kullandığı başka bir cep telefonu bulunanlar için ise SMSYönlendirme hizmeti hayat kurtarıyor. Yönlendirmenin ardından gönderilen kısa mesajlar tanımlanan bir e-posta adresine ya da başka bir Turkcell hattına ulaşıyor.

 

Turkcell, gönderdikleri mesajların kendisini yansıtmasını isteyen abonelerine 40 karakter hediye ediyor. OtomatikİmzaSMS servisine üye olan aboneler ister görevlerini, ister takımlarının sloganını ister bir şarkı sözünü ya da güncel durumlarını SMS”lerinin sonuna ekleyerek, kişisel mesajlar oluşturma şansına sahip oluyor.
 

SMSArşivleme servisine abone olanlar, sevdikleriyle paylaştıkları özel anları yansıtan ya da bazı gerekli bilgileri içeren SMS”leri hafıza sorunu olmadan saklayabiliyor ve ihtiyaç duyduğunda kolayca ulaşıyor. Bu servis sayesinde kişilerden gönderilen ve alınan tüm mesajlar, tanımlanan bir mail adresinde arşivleniyor.
 

SMS+ servis paketi içerisinde yer alan yönlendirme, arşivleme, engelleme ve otomatik imza hizmetlerinden yararlananlar paket için aylık olarak KDV ve öİV dahil yalnızca 1,99 TL ödüyor. Gençler ise Gece SMSPlus Paketini alarak hem SMS ihtiyacini karşılıyor hem de SMS+ özelliklerinin tümünden ücretsiz faydalanabiliyor.
 

SMS+”a paket olarak abone olmak istemeyen Turkcell aboneleri ise paketteki dilediği servisi aylık KDV ve öİV dahil 0,99TL”ye kullanabiliyor.
 

SMSPlus yaz 2222″ye gönder
SMS+ servis paketine abone olmak için SMSPLUS yazarak 2222″ye göndermek, Turkcell Online İşlem Merkezi”ni ziyaret etmek ya da 532″yi aramak yeterli.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here