Ana sayfa Haber Turkcell MobilTV şimdi de iPhone’da

Turkcell MobilTV şimdi de iPhone’da

0

Cepte televizyon keyfi devam ediyor!

iPhone 3G/3GS kullanıcıları Turkcell MobilTV iPhone uygulamasıyla her an her yerde, data bağlantısı için ücret ödemeden televizyon izleme imkânına kavuştu.

Türkiye”nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell”in, tüketicilerin hayatını kolaylaştıran yeni 3G uygulamalarından MobilTV artık iPhone 3G ve 3GS kullanıcılarının da hizmetinde. üstelik Turkcell MobilTV iPhone ile kullanım sırasındaki data bağlantısı da ücretsiz.

 

 

Türkiye”de ilk defa Turkcell tarafından sunulan MobilTV iPhone uygulamasıyla iPhone (3G/3GS) kullanıcıları, her an her yerde televizyon seyredebilme imkânına kavuştu. 17 TV kanalını Turkcell 3G farkıyla takip edebilen iPhone kullanıcıları en beğendiği dizileri, haberleri, takımının maçlarını cebinden anında canlı yayında izleyebiliyor.

Turkcell ürün ve Servis Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar, MobilTV servisini iPhone kullanıcılarının da hizmetine sunmaktan memnuniyet duyduklarını söyledi. Bayrakdar, “Turkcell, müşterilerine dokunduğu tüm süreçlerde fark yaratan, hayatı kolaylaştıran hizmet, ürün ve altyapı geliştiriyor. Biz 3G ile başlayan yeni dönemi Turkcell”li Yaşam olarak adlandırıyoruz. Turkcell”li Yaşam”ı her alanda yaygınlaştırmak odağıyla tüketicilere en geniş kapsama ve en yüksek hızın yanı sıra en zengin ürün ve servis seçeneklerini sunuyoruz. Turkcell olarak her telefonda en iyi deneyimi sunmaya devam edeceğiz”” dedi.

 

 

Turkcell MobilTV”de %50 indirimli kampanya fırsatı
28 Şubat 2010 tarihine kadar % 50 indirimli Turkcell MobilTV Standart Paketiyle; KDV ve öİV dâhil 4,95 TL/35 kontöre ayda 20 saat ya da KDV ve öİV dahil 1 TL/7 kontöre günde 4 saat MobilTV izlemek mümkün.

Standart Paket ile “Cnbc-e, Fox, Habertürk, Kanal 7, Kanal 24, Kral TV, NTV, Ntv Spor, Numberone TV, Powertürk, Samanyolu TV, Show TV, Skytürk, TJK TV, TRT1 ve Yumurcak TV”deki tüm programlar izlenebiliyor.

LigTV Paketi KDV ve öİV dahil 19,9 TL/130 kontöre ayda 20 saat izlenebiliyor. LigTV ayrıca, günlük 9,9 TL/70 kontöre 8 saat kullanım limitiyle satın alınabiliyor.

 

Turkcell MobilTV iPhone ile data bağlantısı ücretsiz
Turkcell Şebekesi üzerinden uygulama içindeki dolaşımlarda ve servis kullanımında veri (data) bağlantı ücreti alınmamaktadır

Turkcell MobilTV iPhone uygulaması 3.1 ve üzeri yazılım versiyonlu tüm iPhone 3G ve 3GS”lerde çalıştırılabiliyor. Uygulama App Store üzerinden ya da iTunes programı aracılığıyla ücretsiz olarak telefona indirilebiliyor. Ayrıca MOBILTV yazıp 2222″ye kısa mesaj göndererek telefona otomatik gelecek linke tıklayarak da uygulamayı yüklemek mümkün.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here