Ana sayfa Haber Turkcell iletişim kısıtlamasına twitter”dan yanıt verdi!

Turkcell iletişim kısıtlamasına twitter”dan yanıt verdi!

0

Taksim”de başlayan olaylar sebebiyle baskıya maruz kaldığı için erişim engellemesi talep edildiği iddialarına Turkcell bugün resmi Twitter hesabı üzerinden yanıt verdi

 

Turkcell çalışanları tarafından yapılan açıklamada ‘Taksimde İletişime İzin Verilmemesi İçin Yasal Talimat Aldık’ açıklaması dün gece saatlerinde Halk TV”de yer almıştı. özellikle Taksim civarında 4 gündür süren olaylar hem Türkiye”de hem de dünya da yankı bulmaya devam edereken. Türk medyasının buna tepksiz kalması kafaları yeterince karıştırmışken. Son olarak Turkcell”in çalışanlarından gelen bu bilgi doğrultusunda CNN okuyucularının haberlerinin yayınlandığı ireport.cnn.com adresinde Turkcell”in iletişimi kesmesi için politik baskı yapıldığı konusu yer alıyordu.
 

Haberle ilgili olarak Turkcell”in resmi Twitter hesabından açıklama geldi. “Turkcell”in belli noktalarda iletişimi engellediğine dair asılsız söylentiler ortaya atılmıştır” diye açıklama geldi.
 

Konuyla ilgili olarak ikinci bir açıklamada “Mevcut şebekemizi ek mobil baz istasyonları da kurarak destekliyoruz. Kesintisiz iletişim için çalışmalarımız devam ediyor.” denildi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here