Ana sayfa Mobil Turkcell”de Facebook’u içinde HTC ChaCha zamanı!

Turkcell”de Facebook’u içinde HTC ChaCha zamanı!

0

HTC”nin, üzerinde özel Facebook tuşu bulunan akıllı telefonu HTC ChaCha, tüm Turkcell”lilere, bir yıl sınırsız Facebook”u içinde sunuluyor

Turkcell”liler tarifelerine ek ayda 10 TL”den başlayan fiyatlarla HTC ChaCha”yı alabiliyorlar. Numarasını Turkcell”e taşıyan müşteriler ise 24 ay Gold Paket”e abone olmaları halinde hiçbir ek ücret ödemeden HTC ChaCha sahibi oluyor.

Türkiye”nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, HTC”nin Facebook dünyasına tek bir dokunuşla açılan akıllı telefonu HTC ChaCha”yı müşterilerine özel bir kampanyayla sunuyor. Tüm Turkcell”liler, Android 2.3 işletim sistemli, özel Facebook tuşlu, dokunmatik ekranlı ve klavyeli, 5 MP kameralı ve Wi-fi hotspot özelliği bulunan HTC ChaCha”ya bir yıl Facebook”u içerisinde ve ihtiyaçlarına uygun kaçırılmayacak tekliflerle sahip olabilirler.
 

htc cha cha

Hem dokunmatik ekranı hem de dengeli, yükseltilmiş tuşlara sahip ergonomik Q klavyesi bulunan akıllı HTC ChaCha, hem kullanım kolaylığı hem de hızlı mesajlaşma yeteneğiyle öne çıkıyor. Yalnızca 120 gram ağırlığındaki HTC ChaCha, Android 2.3 işletim sistemine ve 66 milimetrelik (2.6 inç) dokunmatik ekrana sahip. “En az kullanıcısı kadar sosyal” ChaCha”nın bekleme süresi 660 saate, konuşma süresi ise 7 buçuk saate kadar çıkabiliyor.
Turkcell”e yeni gelenler HTC ChaCha”yı tarifelerine ek ücret ödemeden alabiliyor.

Hattını Turkcell”e taşıyan ya da 12 aydan kısa süredir Bireysel Faturalı Hat kullananTurkcell müşterileri, Gold Paket”e 24 ay taahhüt vererek hiçbir ek ücret ödemeden HTC ChaCha”ya sahip olabiliyorlar. Her yöne 2 bin dakika, Turkcell”lilerle 5 bin dakika ve haftada iki gün tüm Turkcell”lilerle sabah 06:00″dan akşam 18:00″e bedava konuşma fırsatı sunan Gold Paket, ChaCha ile birlikte ayda yalnızca 95 TL.

Yeni Turkcell”liler, dilerlerse HTC ChaCha”yı Her Yöne Paket tarifelerine ek ayda 22 TL ödeyerek de alabiliyorlar.

 

 

Tarifeye ek 10 TL”den başlayan seçenekler
En az 12 aydır Bireysel Faturalı Hat kullanıcısı olan Turkcell”liler, tarifelerine ek 10 TL”den başlayan fiyatlarla Facebook”ta bir yıl boyunca ücretsiz “ChaCha” yapabiliyor. Gold Paket kullanıcıları, HTC ChaCha”ya sahip olmak için ayda 10 TL fark öderken Genç Tarife, Kamu 1000 ve Hepsi Paketleri”ndeki (300/600/Full) Turkcell”liler tarifelerine ek olarak yalnızca ayda 22 TL ödüyor.

Her Yöne Paketler (300/600/900) ve çiftçi Paketi kullanıcıları, HTC ChaCha”ya tarifelerine ek ayda yalnızca ¨27 ödeyerek sahip olabiliyorlar.


İnterneti içerisinde HTC ChaCha”lar ayda 37 TL”den başlıyor

HTC ChaCha”ya interneti içinde sahip olmak isteyen faturalı ve ön ödemeli hat sahibi Turkcell”liler, 24 ay internet paketi taahhüdü vererek ayllık 37 TL”den başlayan fiyatlarla hayata bağlanabiliyor. Turkcell 3G hızını ve Turkcell”li olmanın ayrıcalığını yaşamak isteyenler, 250MB internet paketi ile HTC ChaCha”ya ayda 37 TL ödeyerek sahip olurken, 1GB internet paketi ile ayda yalnızca 47 TL, 4GB internet paketi ile ise ayda yalnızca 56 TL ödüyorlar. üstelik diğer tekliflerde olduğu gibi internetli tekliflerde de bir yıl Facebook paketi ayrıca hediye ediliyor.

Akıllı telefonun adresi Turkcell, tarifesine veya internet paketine abone olarak HTC ChaCha alan müşterilerine 24 ay sabit fiyat garantisi veriyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here