Ana sayfa Oyun Türkçe Football Manager 2013 geliyor

Türkçe Football Manager 2013 geliyor

0

Football Manager 2013, Türkiye”de tamamen “Türkçe” olarak sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dünyada milyonlarca insanın severek oynadığı Football Manager 2013, bu hamlesiyle Türk oyuncuların gönlündeki yerini sağlamlaştıracak

En yeni Football Manager oyunu yalnızca daha büyük, daha iyi ve daha gerçekçi olmakla kalmıyor, tarihinde ilk kez dünyanın en sevilen futbol menajerliği simülasyonunu oynamanın farklı yollarını da sunuyor. Bu yeni oyunda önceki oyunlar üzerinde yapılan yenilik ve geliştirmelere ek olarak bir dizi radikal değişiklik ve kimileri için oyunun oynanış şeklini kökten değiştirecek yeni oyun modları da bulunuyor.
 

Bunların belki de en dikkat çekici olanı yeni Klasik modu… veya Sports Interactive bünyesinde adlandırdığımız ismiyle “FMC”. FMC, Football Manager”ın uzun ve başarılı tarihinde ilk kez oyunculara alternatif, daha az zaman gerektiren bir oynayış şekli sunuyor. Bu yeni mod oyuncuların takımlarını yönetmelerini kolaylaştırıyor ve takımlarını zirveye ulaştırmak için daha basit ayrıntılara odaklanmalarına imkan sağlıyor.
 

Tüm sezonun sekiz ile on saat arasında tamamlanabileceği, menajer rolünü kolaylaştıran FMC modu ayrıca oyuncular iki farklı oynanış şekli de sunacak: oyuncular ister açık uçlu kariyer moduna katılabilecek, isterlerse yeni Mücadele modunda ellerinden geleni yapmaya çalışabilecekler.
 

Football Manager 2013 SEGA tarafından 2012″nin sonlarında Windows PC ve Mac için piyasaya sürülecek. Oyundaki 900″den fazla yeni ve geliştirilmiş özellik halinde bilgiler önümüzde haftalarda yayınlanacak video bloglarında anlatılacak.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here