Ana sayfa Haber Türk Telekom”un yeni servisi Selfy ile çevrimdışı kaliteli müzik dinleyebilecekler

Türk Telekom”un yeni servisi Selfy ile çevrimdışı kaliteli müzik dinleyebilecekler

0

 

Türk Telekom, Selfy markası ile gençlerin kendi yaşam tarzlarını, tercihlerini, zevklerini iletişime gönüllerince yansıtmalarına imkan verecek yepyeni bir dünyanın kapılarını gençler için açtı. Bu yeni dünyada 25 yaş ve altındaki gençler, hayatlarına nasıl yön vermek istiyorlarsa iletişim ve eğlence tercihlerini de o yönde kişiselleştirebilecek. Böylece gençler bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş yepyeni, canlı ve dinamik bir iletişim dünyasına adım atacak.

 Selfy”yi kullananlar, kendi iletişim ve eğlence dünyalarını diledikleri gibi tasarlayabilecekler. örneğin, eğer bir Selfy”li müzik dinlemeyi daha çok seviyorsa, onun iletişim dünyasının merkezinde Türk Telekom Müzik Premium fırsatları olacak. Gençler, internet erişimi olmadan diledikleri şarkıları çevrimdışı dinleyerek, müzik keyfine kesintisiz devam edebilecek. Ya da sinemasever bir Selfy”li Tivibu Go”nun sunduğu birbirinden farklı yerli ve yabancı sinema içeriklerinden, zaman ve mekandan bağımsız olarak Tivibu mobil uygulamaları üzerinden gönlünce faydalanabilecek.  Selfy”liler kendi iletişim alışkanlıklarıyla uyumlu paketlerin yanı sıra çeşitli marka işbirlikleriyle de yeme-içme veya giyim gibi alanlarda avantajlı fırsatları elde edecekler. Böylece Selfy”liler kendi kurallarını kendilerinin koyduğu bir iletişim ve eğlence dünyasında kendi tercihleri doğrultusunda yaşayabilecekler.  25 yaş ve altındaki Türk Telekom bireysel faturalı veya faturasız hat kullanan tüm gençler, mobil hatlarından SELFY yazıp 4545″e kısa mesaj (SMS) göndererek, Selfy servisine ücretsiz üye olabilecek.

Ayrıca Avatar isiminde yeni bir servisleri daha var Türk Telekom’un; Sadece Selfy servisini kullanan kişilere yönelik olan bu serviste, telefonun operatör isiminin bulunduğu bölgeye istedikleri ifadeyi yazabilecekler. Bunun için de DEĞİŞTİR yazıp 4545’e göndermeniz gerekiyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here