Ana sayfa Haber Türk Telekom’dan Ramazan ayı sürprizi

Türk Telekom’dan Ramazan ayı sürprizi

0

Türk Telekom’dan Ramazan Kampanyası

Türk Telekom, Ev Avantaj abonelerini Ramazan ayı ve bayramı süresince tüm gün ücretsiz konuşturacak yeni bir kampanya başlattı.
 

Kampanya ile Türk Telekom’un sayısı 4,3 milyona ulaşan ‘Ev Avantaj’ tarifesi kullanıcıları ve bu tarifeyi seçecek yeni aboneler, Ramazan ayının ilk gününden bayramın son gününe kadar hiçbir ücret ödemeden sınırsız konuşabilecek. Kampanya aylık 6 bin dakika adil kullanım limiti ile abonelere sunuluyor. Aylık minimum ücretin 19.90 TL olduğu Ev Avantaj’a geçmek ve ücretsiz konuşmak için sonraki ayı beklemek gerekiyor. Yani Ağustos ayı içinde başvuran yeni aboneler Eylül ayında ücretsiz konuşmadan faydalanabilecek.

Antalya”da düzenlenen toplantıda görüşlerini açıklayan Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, “Kampanya ve tarifelerle müşterilerimizin katma değerli ürün ve hizmetlerimize her zaman en avantajlı koşullarda ulaşabilmelerini sağlıyoruz. Ramazan ayında da müşterilerilerimizin beklentilerinin karşılanmasına yönelik bu kampanya ile Ev Avantaj müşterilerimize sağladığımız faydalara bir yenisini daha ekliyoruz” dedi.

 

 

Toplam konuşma trafiğinde yüzde 16″lık artış
Erem Demircan ayrıca gerçekleştirdikleri yatırımlar hakkında da bilgi verdi. Türk Telekom Grubu”nun 2005″ten bu yana 8 milyar TL yatırım yaptığını aktaran Demircan, bunun 2,5 milyar TL”lik kısmını 2009 yılında hayata geçirdiklerini sözlerine ekledi. Demircan grubun istihdam verilerine de değindi ve son 4 yılda 9 bin 500 yeni istihdam sağladıklarının altını çizerek, “Şu an toplam eleman sayımız 35 bine ulaştı” ifadesini kullandı.
Türk Telekom Satış Başkanı Aydın çamlıbel ise Ev Avantaj uygulamasını Mart 2010″da başlattıklarını belirterek, müşterilerinin yüzde 25″inin bu tarifeyi kullandıklarını söyledi. çamlıbel, “”4,3 milyon abonemiz bu hizmetimizi seçti. Şehirlerarası konuşma trafiği yüzde 41, evden mobili arama yüzde 28, şehiriçi ise yüzde 11 arttı. Toplam trafikte ise yüzde 16’lık dakika artışı getirdik” ifadesini kullandı.

Toplantının sürprizi ise Türk Telekom”un reklam yüzü komedyen Cem Yılmaz oldu. Cem Yılmaz, Türk Telekom ile birlikteliğinden mutlu olduğunu söyleyerek, “Türk Telekom, kendi kalitemi yüksek tutmamda büyük katkı sağlıyor. Türk Telekom’un kârında katkımın büyük olduğunu düşünmüyorum. Ama mutlaka bir katkım var” dedi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here