Ana sayfa Haber Türk Telekom”dan Lokum tadında internet!

Türk Telekom”dan Lokum tadında internet!

0

Türk Telekom, ev ve iş telefonu kullanıcısı olup internet hizmetinden faydalanamayan müşterilerini internetle tanıştıracağı, devrim niteliği taşıyan Lokum hizmetini sundu

Türk Telekom müşterileri, Lokum hizmeti kapsamında ücretsiz internet bağlantısı ve modemin yanı sıra dopdolu içerik sunan Lokum internet sitesinden ücretsiz olarak faydalanabilecek, ihtiyaç duyduklarında saatlik ve günlük internet paketlerini ekonomik fiyatlara satın alabilecekler.

Türk Telekom tarafından ev ve iş telefonu kullanıcılarına sunulan tadımlık internet hizmeti Lokum, Türk Telekom CEO’su K. Gökhan Bozkurt, Türk Telekom Satış Başkanı Celalettin Dinçer’in katılımıyla gerçekleşen toplantıda tanıtıldı.

türk telekom lokum

Toplantıda konuşan Türk Telekom CEO’su K. Gökhan Bozkurt ” çalışmalarımızı içinde var olduğumuz topluma hizmet etmek ve değer katmak amacıyla yürütüyoruz. Türkiye’nin bilgi toplumuna dönüşümüne destek olma vizyonumuz doğrultusunda pazarı genişleteceğine ve ülkemizdeki internet kullanımını arttıracağına inandığımız devrim niteliği taşıyan bir hizmeti başlatmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Lokum adını verdiğimiz yeni hizmetimizle 6 yıl aradan sonra perakende internet pazarına kuvvetli bir giriş yapıyoruz.” dedi.

Türk Telekom Pzaralamave İletişim Başkanı Erem Demircan “Türk Telekom olarak amacımız müşteri odaklı, bütünleşmiş iletişim çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmak. Lokum hizmetimiz de tam olarak bu amaç doğrultusunda geliştirilmiş, müşteri odaklı, kolay erişimi olan ve avantajlı bir hizmet olma özelliğini taşıyor.” dedi.

Bilgi çağını yaşadığımız bu dönemde internet kullanımını yaygınlaştırmanın bilgi toplumuna geçişte büyük önem taşıdığını vurgulayan Türk Telekom Satış Başkanı Celalettin Dinçer ise, “Bu noktada Türk Telekom olarak bize büyük bir görev düşüyor. Sahip olduğumuz teknoloji ve altyapı sayesinde interneti bugün Türkiye’nin her noktasına ulaştırmış durumdayız. 81 ilde, sayısı 1600’ü aşkın Türk Telekom Ofisi ve bayimizle internetten faydalanmak isteyen herkesi Lokum hizmetimizle tanıştıracağız.” şeklinde konuştu.

Lokum Nedir?
Lokum, ev ve iş telefonu kullanıcısı olup da internet hizmetinden yararlanamayanların faydalanabileceği bir hizmet. Hizmetten faydalanmak isteyenlerin telefon hatları ücretsiz olarak internet bağlantısına hazır hale getiriliyor. Kullanıcılar herhangi bir taahhüt, sözleşme ya da ücret talep edilmeden internet hizmetinden faydalanmaya hazır hale getiriliyor.
Haber, spor, magazin, kadın ve aile, finans, eğlence, fırsat ve indirim gibi farklı kategorilerde birçok bilgi ve haberin yer aldığı lokum sitesi ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor. İhtiyaç duyulduğunda internet hizmeti almak isteyenler saatlik 1TL ve günlük 2TL fiyatla 1Mbps hız ile internetten faydalanabiliyor. Kalan süre bilgilendirilmesi, paket bitince otomatik kapanma gibi özellikleir sayesinde kontrollü kullanım imkanı sunan Lokum hizmetinde kullanılan kadar ücret müşterinin telefon faturasına yansıtılıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here