Ana sayfa Haber Türk Telekom”a iki ödül daha

Türk Telekom”a iki ödül daha

0

TT Euromoney’nin yönetim ödüllerinden ikisini kaptı
 

Finans dünyasının önde gelen yayınlarından Euromoney dergisi tarafından gerçekleştirilen “Orta ve Batı Avrupa”nın En İyi Yönetilen Şirketleri” araştırması sonucunda bölgesinden aday gösterilen farklı ülkelerden pek çok şirketin arasında  Türk Telekom iki ödüle layık görüldü.

Finans dünyasının en önemli yayınlarından olan Euromoney dergisi tarafından geleneksel olarak yapılan ve bu sene 6’ıncısı düzenlenen “Orta ve Batı Avrupa”nın En İyi Yönetilen Şirketleri” araştırmasında Türk Telekom “En Erişilebilir üst Düzey Yönetim” alanında birincilik, “En Gelişmiş Yönetim” alanında da ikincilik ödülünü aldı.


 
Orta ve batı Avrupa ülkelerini kapsayan bölgede gerçekleştirilen bu uluslar arası araştırma sonucunda dağıtılan ödüllerde şirketler pazarda sahip oldukları güç, karlılık, büyüme potansiyeli ile yönetim kalitesi ve kazanç gibi kriterlere göre değerlendirildiler. Bu yıl 6’ıncısı dağıtılan ödüller için adaylar bölgelerdeki büyük bankaların pazar analistleri ve araştırma kuruluşları tarafından belirlendi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here