Ana sayfa Haber Türk şirketi Erişim Makina”nın inovatif başarısı

Türk şirketi Erişim Makina”nın inovatif başarısı

0

Avrupa Ticaret ödülleri Inovasyon Kategorisinde Finale Kalan Türk Makina Şirketi Erişim Makina’ya Başarı Sertifikası !

30 ülkeden 15.000 organizasyonun katıldığı Avrupa’nın en prestijli iş dünyası ödülü olan European Business Awards ön eleme sonuçlarını açıkladı.

Avrupa şirketlerinin iş mükemmeliyeti, sürdürülebilir başarı ve inovasyon yeteneklerini değerlendiren “Avrupa İş ödülleri”nde (European Business Awards) inovasyon alanında finale kalan Erişim Makina, ön elemeleri geçerek başarı sertifikası almaya hak kazandı.
 

Kozmetik, mühendislik, moda, sağlık, imalat ve taşımacılık dahil olmak üzere farklı sektörlerden lider kuruluşların yarıştığı seçmeler, 56 farkli uluslararasi firmanin ust duzey yoneticisi”nin jüriliğinde katılımı ile gerçekleşti. Erişim Makina’nın, Türkiye ve Dünya”da olmak üzere,mühendislik ve sürdürülebilirlik alanında uyguladığı en yeni teknolojiler ve AR-GE süreçlerinin yanı sıra 40 kişilik mühendis kadrosu ve dünya ile eş zamanlı uyguladığı pek çok yenilik, Avrupa İş ödülleri”nin ön eleme sonuçlarını belirleyen en önemli faktörler oldu.
 

Bu yıl altıncısı düzenlenen yarışmaya seçilen firmalar, ülkelerinin en iyi örneklerinden biri olma şartını karşılıyor. 11 kategoride mükemmeliyet, en iyi uygulamalar ve yenilikçilik kriterleri çerçevesinde iş, akademi, siyaset ve medya dünyasından seçkin isimlerin yer aldığı jüri tarafından değerlendiriliyor. İş dünyasının ‘Oscar’ı olarak kabul edilen ödül töreninin ikinci ayağı olan ulusal şampiyonların yarışması ise video ile yapılacak başvurular sonrasında Kasım 2012’de Avrupa Basını’ndan duyurulacak.
 

Erişim Makina’ya oy vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here