Ana sayfa Haber Türk pop müziğinin iki ağır topu NEV ve İLHAN ŞEŞEN hafta sonu...

Türk pop müziğinin iki ağır topu NEV ve İLHAN ŞEŞEN hafta sonu Ghetto”da!

0

NEV”le neşe ve hüzün bir arada

 

Müzisyen, besteci ve yorumcu kimliğiyle tanınan Nev, Zor adlı şarkısıyla dikkatleri üzerine çekerek, ardından gelen besteleriyle müzik dünyasında kalıcılığını kanıtladı. çıkardığı en son albümü ‘Işığım ve Gölgem’ ile 2007’de 13 üniversite tarafından ‘En İyi Erkek Şarkıcı’ seçildi. Boğaziçi üniversitesi, ODTü, Yıldız Teknik üniversitesi gibi Türkiye’nin en büyük üniversitelerinin yaptığı anketle En İyi Erkek Vokal kategorisinde diğer adayların önüne geçti. 3 albümün arkasından yoğun geçen konser ve bar çalışmalarıyla 2001 senesinden bu yana Türkiye çapında 400″e varan konserlerle hayran sayısını ikiye katladı.. Efkarlı şarkıları, alaturka sesi Pop-rock tarzında yorumlayıp, kendine sadık bir hayran kitlesi edindi. Profesyonel anlamda, mezun olduğu alanla ilgili işlerde bir süre mesleğini icra edip, masa başında iş yapmak yerine vardığı noktada bir seçim yapan Nev”in hayatında müziğin yeri bambaşka…
Nev klasiklerini ve sürpriz yorumlarını Tekirdağ Rakısı Trakya Serisi katkılarıyla GHETTO”da dinleyeceksiniz. 80″lerin naif ve lirik anlayışını 2000″lerin sounduyla birleştiren Nev, her zamanki samimi tavrıyla kendi hikayelerini ve aynası olduğu hikayeleri anlatmaya devam ediyor. Alaturka tınıları Pop-Rock merkezinde uyarlıyor.

Etkinlik: Tekirdağ Rakısı “”Trakya Serisi”” sunar: NEV
Tarih: 14 Mayıs Cuma
Saat: 22:30
ücret: 40 TL ayakta / Metto Meyhane”de Yemek & Limitsiz Tekirdağ Rakısı Trakya Serisi 100 TL
www.nev.com.tr

Tel: (212) 251 75 01
 

 

 

Ellerinde çiçeklerle akustik konserde

Grup Gündoğarken”in amcası olarak tanıdığımız ve hep bir ağızdan söylenen “Neler oluyor bize, Ellerimde çiçekler” gibi Türk Pop Müziği”ne unutulmaz şarkılar kazandıran İlhan Şeşen, Cumartesi akşamı GHETTO”da sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

on zamanlarda rol aldığı dizilerle de başarılarından oldukça sık söz ettiren İlhan Şeşen, ilk olarak TRT1’de yayınlanan “Cesur Kuşku” ve aynı dönemde TRT1’de yayınlanan “Mühürlü Güller” isimli dizilerle oyunculuğa adım attı. Ardından tam gaz yol almaya devam etti ve çok ses getiren “Aliye” ve “Annem” isimli dizilerde rol aldı. Oyunculukla beraber, şarkıcılığı unutmadığını dördüncü solo albümü “Aşk Yalan”la 2005 yılında gösterdi. Bu albümde de birbirinden başarılı ve klasik olmaya aday şarkıları seslendirdi.

Son zamanlarda televizyonun izleyicilerini ekrana kilitleyen dizilerde rol olan Şeşen, 15 Mayıs Cumartesi günü GHETTO”da solo performansıyla klasik olmuş şarkıları ve yeni besteleriyle çok özel bir akustik konser vermeye hazırlanıyor. 1,5 yıl aradan sonra Türk Pop Müziğinin “amca”sı İlhan Şeşen, “Şimdi Ben Bu Şarkıları Kime Söyleyeyim?” ile sevenleriyle buluşmuştu. Şeşen, eski ve yeni şarkılarının akustik derlemeleri ile sahnede olacak. İlhan Şeşen”in bu çok özel performansını 15 Mayıs Cumartesi gecesi sakın kaçırmayın.
 

Etkinlik: İlhan Şeşen Akustik
Tarih: 15 Mayıs Cumartesi
Saat: 22:30
ücret: 30-40 TL

Tel: (212) 251 75 01

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here