Ana sayfa Haber Türk internet girişimcileri global yatırımcılarla buluşuyor!

Türk internet girişimcileri global yatırımcılarla buluşuyor!

0
Türk internet pazarının dünyaya açılması açısından büyük bir öneme sahip olan NuBridge Venture Summit, 21-22 Ocak tarihlerinde İstanbul”da gerçekleşiyor. Türkiye”nin önde gelen internet girişimcilerini dünyanın en büyük teknoloji yatırımcılarıyla buluşturacak olan etkinliğe, Facebook”un ana yatırımcısı Accel”den Harry Nelis de konuşmacı olarak katılıyor.

13.01.2010, İstanbul

Türk girişimcilerini dünyanın önde gelen internet yatırımcılarıyla bir araya getirecek olan NuBridge Venture Summit etkinliği 21-22 Ocak 2010 tarihinde İstanbul”da gerçekleşiyor. Yalnızca davetli firmaların takip edebileceği etkinlik, Türk internet pazarının dünyaya açılması açısından büyük bir öneme sahip. Etkinlik, yatırımcı şirketlerin düzenlediği panellerin yanı sıra, firmaların gerçekleştirdikleri yenilikleri duyuracakları sunumlara ve sektörel konulardaki panellere de sahne olacak. Etkinliğin en önemli özelliği ise davetli Türk girişimcilerinin katılım için herhangi bir ücret ödememesi.

Facebook”un ana yatırımcısı Türkiye”ye geliyor!
NuBridge Venture Summit”e konuşmacı olarak katılacak isimler arasında Facebook ve Gameforge”a yatırım yapan Accel”in Şirket Ortağı Harry Nelis ile Almanya”nın ünlü internet yatırımcısı Holtzbrinck Ventures”ın Yönetici Ortağı Martin Weber de yer alıyor. Türk girişimcilerle bir araya gelecek olan diğer önde gelen yatırımcılarsa şöyle: Ventech”den Alain Caffi, Golden Horn Ventures”dan Cem Sertoğlu ve Mae özkan, Wellington Partners”dan Daniel Waterhouse, Acton Capital”den Jan-Gisbert Schultze ve Sebastian Wossagk, 3TS”den Joszef Kover, Sardis Capital”den Barnaby Clark ve Benjamin Somner, TA Associates”den Morgan Seigler, Big Bang Ventures”dan Frank Maene ve Index Ventures”dan Shardul Shah.

Davetliler özel olarak seçiliyor
Etkinliğe davet edilen girişimcileri seçen komitede yer alan girişimci ve yatırımcı firmalar arasında şunlar yer alıyor:

Nevzat Aydın, Kurucu ve CEO, Yemeksepeti.com
çağlar Erol, Kurucu ve CEO, Enuygun.com
Pamir Gelenbe, NuBridge Ventures
Arda Kutsal, Kurucu ve CEO, Webrazzi
Ersan özer, Kurucu ve CEO, Magnet
Cem Sertoğlu, Yatırım Ortağı, Golden Horn Ventures
 

 

 

Türkiye”nin önde gelen internet ve teknoloji şirketleri NuBridge Venture Summit”te!
NuBridge Venture Summit”e katılacak olan şirket arasında Limango, Bilyoner.com, Cimri.com, İdefix.com, Siberalem.com, İtiraf.com, UzmanTV.com, Nokta.com, Sinemalar.com, Blogcu.com, Euro.message, Tasit.com ve Airties gibi çok sayıda Türkiye”nin önde gelen teknoloji firmaları bulunmaktadır. Etkinliğe katılacak Türk girişimcilerinin isimleri ise şöyle: Doğan Online”dan Babur çelebi ve Şahin Tulga, Yemeksepeti.com”dan Nevzat Aydın, Bilyoner.com”dan Sait Kayahan, Ebi”den Mehmet İnhan, Limango”dan Gülfem Toygar, Vatan Bilgisayar”dan Kaan Dönmez, Cimri.com”dan Aydonat Atasever, Sporx”den İlkan Gökyılmaz, Magnet”ten Levent Gültan ve Ersan özer, Mynet”den Emre Kurttepeli, Nokta”dan Tümay Asena, Gamesultan.com”dan Kazım Akalın, Yogurt.com.tr”den Cemil Türün, Sanalika”dan Mehmet Ecevit, Airties”dan Bülent çelebi, Grou.ps”dan Emre Sokullu, BeFunky”den Tekin Tatar, Enuygun.com”dan çağlar Erol, Tasit.com”dan Birol Kabakoğlu, Gelirortaklari.com”dan Yunus Güvenen, Doktorsitesi.com”dan Erden Asena, Euro.message”dan Altuğ İnci ve Superteklif.com”dan Orhan Taner.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here