Ana sayfa Haber Tüm Zamanların Rekoru Spider Man

Tüm Zamanların Rekoru Spider Man

0

Hiç beklenmeyen şekilde 2018 yılın en hızlı satan PlayStation 4 oyunlarından bir tanesi olarak gösterilen Marvel Spider Man oyunu, kullanıcılarına büyük bir hızla keyifli zamanlar yaşatmaya devam ediyor. Özellikle de Kasım ayında piyasaya çıkan Call of Duty gibi bir oyunun hemen ardından İngiltere’de hızlı satan oyunlar listesine girmeyi başaran Marvel Spider Man; üstelik hiç kimsenin beklemediği oranda yüksek bir satış rakamını da geçmeyi başardı.

Spider man ps4
Spider man ps4

En Çok Oynanan Oyunlar Listesinde Birinci

PlayStation 4 için özel olarak geliştirilen God of War gibi başarılı bir yapımı da geride bırakan bu oyun, en çok oynanan oyunlar listesinde 1. Sırada yerini korumaya şu an içindevam ediyor. Bu oyunun daha çok uzun bir süre krallık koltuğunda oturmaya devam edeceği de oyun uzmanları tarafından yapılan yorumlar arasında. Daha önceki spider man oyunlarından farklı olarak birçok saldırı özelliklerinin eklenmesi ise, bu seriyi oldukça farklı kılmayı başardı.

Bu oyunun yaklaşık olarak 1 yıl kadar daha en çok tutulan oyunlarından bir tanesi olma ihtimali yüksek gibi görünüyor. Ancak yine de oyun piyasası dünyanın en hareketli piyasası olması nedeniyle ilerleyen zamanlarda yapılacak herhangi bir oyun burayı sollayabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here