Ana sayfa İnternet TTNET, yeni bir kampanyayı hayata geçirdi

TTNET, yeni bir kampanyayı hayata geçirdi

0

Türkiye”nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET”in yeni dönem TV platformu Tivibu, yeni bir kampanyayı hayata geçirdi

Kampanya, daha fazla TV izleyicisinin Tivibu Ev”in zengin içeriğini deneyimlemesini amaçlıyor. Kampanya kapsamında, Tivibu Ev”e hangi paket olursa olsun üye olanlar, ilk ay üst paket kanal ve sinema içeriklerini ek ücret ödemeden izleme ayrıcalığını yaşayacaklar.
 

 

Yeni dönem TV platformu Tivibu, daha çok TV izleyicisini Tivibu Ev”in zengin içeriğiyle tanıştırmak için bir kampanya başlattı. Yılsonuna kadar devam edecek olan kampanya ile Tivibu Ev paketlerine üye olan herkes, ilk ay herhangi bir ek ücret ödemeden üst paketin kanal ve içeriklerini de izleme ayrıcalığını yaşayacak.
 

Kampanyanın sunduğu ayrıcalıkla; 9.90 TL ödeyerek “Maxi” pakete üye olanlar, 36.90 TL”lik “Maxi Plus ve SinemaTV” paketlerinin içeriğini de bir ay boyunca ek ücret ödemeden izleyebilecekler. Tivibu Ev”deki tüm kanallar ve sinema içerikleri yeni üyelerin deneyimlemesi için bir ay boyunca açık olacak. Yeni üyeler bu süre içerisinde abone oldukları paket ücretini ödeyecekler. İlk ayın sonunda ise kendi paket içeriklerini almaya başlayacaklar.
 

Tivibu Ev”in yeni üyeleri; “Seç İzle”, “Tekrar İzle”, “Durdur İzle” ve “Geri Al İzle” gibi gelişmiş özelliklerle birlikte, Tivibu Ev”deki yerli ve yabancı 118 kanalı ve en iyi filmleri izleme şansına sahip olacaklar.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here