Ana sayfa İnternet TTNET WiFi, iPass ile hizmetini Tüm Dünyaya Taşıdı

TTNET WiFi, iPass ile hizmetini Tüm Dünyaya Taşıdı

0

TTNET, iPass ile yaptığı anlaşma sayesinde WiFi hizmetini Türkiye sınırları dışına taşıyarak Arjantin”den çin”e, Norveç”ten Güney Afrika”ya kadar 160 ülkeye yayıyor. 
 

Türkiye”nin lider internet servis sağlayıcısı TTNET, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye”nin 81 ilinde 5.500″ü aşkın noktada var olan WiFi hizmetini dünya geneline yayma kararı aldı.

TTNET ile iPass arasında yapılan işbirliği sayesinde TTNET müşterileri, dünyanın 160 ülkesinde 100 bini aşkın noktada kablosuz internete uygun fiyatlar ve sınırsız kullanım avantajı ile erişme imkanı buluyor.
 

42 TL”ye TTNET WiFi Yurtdışı Erişim Hizmeti
TTNET ADSL, VDSL2 ve İşyerim Paketi sahipleri, tüm vergiler dahil aylık 42 TL karşılığında bu hizmetten faydalanabiliyor.

TTNET WiFi yurtdışı erişim hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerin öncelikle bilgisayar veya cep telefonlarına www.ttnet.com.tr ve www.ttnetwifi.com.tr web sayfalarından indirebilecekleri programı kurmaları ve sonrasında TTNET kullanıcı adı ve şifrelerini kullanmaları gerekiyor.

iPass kapsamında yer alan 160 ülkedeki servis noktaları ile ilgili detaylı bilgilere ise ipass.jiwire.com adresinden ulaşılabiliyor.

TTNET müşterileri, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri”nin yanı sıra www.ttnet.com.tr veya www.ttnetwifi.com.tr adresindeki online işlemler menüsünden iPass hizmetini satın alabiliyor.
Bu hizmete ilişkin ücretlendirmeyi faturalarında “TTNET WiFi Uluslararası Erişim” başlığı altında ayrı bir kalem olarak görebiliyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here