Ana sayfa Haber TTNET”ten Vitamin

TTNET”ten Vitamin

0

Lise öğrencileri “Vitamin” ihtiyacını TTNET ile karşılayacak

Türkiye”nin lider internet servis sağlayıcısı TTNET, interaktif eğitim destek paketi TTNET Vitamin ile ilköğretim öğrencilerinden sonra lise öğrencilerinin de öğrenim kalitesini yükseltmeyi amaçlıyor.

TTNET, Milli Eğitim Bakanlığı”nın müfredatı ile tam uyumlu ve sürekli güncellenen yapısı ile bugüne kadar 215 bini aşkın öğrencinin kullandığı TTNET Vitamin”in lise 1 ve 2″inci sınıflar için hazırlanan TTNET Vitamin Lise paketini kullanıma sunuyor.

Kolay anlaşılır ara yüzü ve detaylı konu içerikleri ile öğrencilerin okulda aldıkları bilgileri pekiştirmesine yardımcı olacak TTNET Vitamin Lise paketi; Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Dil ve Anlatım derslerinden ve İngilizce bölümünden oluşuyor. TTNET Vitamin Lise Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı ile tam uyumlu olmasından dolayı öğrenciler, ders çalışırken aynı konuları farklı alıştırmalar ile pekiştirebiliyor

TTNET Vitamin Lise, öğrencilere internet üzerinden ulaşılan eşsiz bir eğitim ortamı sağlayarak; Türkiye”nin her yerinde tüm öğrencilere eşit eğitim alma imkanı sunuyor. Ders konularını, sesli anlatımlar, interaktif etkinlikler, deneyler ve videolu çözümlü örnekler, tarama testleri ile sunarak öğrencilerin konuları rahatlıkla öğrenmelerine imkan sağlıyor. öte yandan öğrencilerin ders aralarında mola vermesi ve rahatlaması için yer alan skeçlerle öğrenciler keyifli bir çalışma ortamına sahip oluyor. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here