Ana sayfa Haber TTNET Müzik’ten Ramazan’a Özel Eserler

TTNET Müzik’ten Ramazan’a Özel Eserler

0

Türkiye”nin En Kapsamlı Dijital Müzik Platformu Müzik Arşivini Genişletiyor

Türkiye”de “ilk defa” tüm internet kullanıcılarına MP3 formatında şarkı indirme imkânı sunan TTNET Müzik bir “ilk”e daha imza atıyor.

TTNET Müzik, Ramazan ile birlikte 10.000″den fazla parçadan oluşan Dini Müzik arşivini, Türkiye”de ilk defa dijital ortamda tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Türkiye”de ilk defa MP3 formatında şarkı indirme imkânı sunan TTNET Müzik, Ramazan ayına özel Dini Müzik Arşivi ile bir yeniliğe daha imza atıyor.

Tüm internet kullanıcılarının yalnızca bir e-mail adresiyle kolayca üye olabildiği, milyonlarca şarkı içinden ücretsiz ve sınırsız online müzik dinleme (stream) deneyimi sunan TTNET Müzik, Ramazan ile birlikte 10.000″den fazla dini eser tüketicilerle buluşturuyor.

Türkiye”de ilk defa dijital ortamda yayınlanan Dini Müzik arşivi, TTNET Müzik”in MP3 formatında şarkı indirme özelliğiyle bilgisayar ortamı dışında MP3 çalarlar, cep telefonları gibi ortamlarda da dinleyebiliyor. Paket halinde sunulan MP3 indirme hizmeti, web sitesi üzerinden veya mobil ödeme seçeneği ile sunuluyor. Kullanıcılar temel paket olan 2 TL karşılığında 10 MP3 indirebilirken portal üzerinden MP3 adetlerine göre farklılaşan paketleri de tercih edebiliyorlar.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here