Ana sayfa İnternet TTNET Müzik artık Android”de

TTNET Müzik artık Android”de

0

TTNET Müzik”ten Android tabanlı cihazlarda 3 milyon şarkıyı ücretsiz dinleme fırsatı

TTNET Müzik”in yeni mobil müzik uygulamasıyla herhangi bir ücret ödemeden; 3 milyondan fazla yerli ve yabancı şarkıyı dinleyebilir, profesyonel müzik listelerine ulaşabilir, favori müzik listelerinizi oluşturabilirsiniz. Android cihazınızla oluşturduğunuz müzik listelerine TTNET Müzik web sitesinden de erişebilirsiniz.
 

Milyonlarca şarkıyı ücretsiz ve yasal olarak dinleme imkânı sunan TTNET Müzik, geliştirdiği yeni mobil müzik uygulaması ile dilediğiniz her yerde müzik keyfi yaşatıyor. TTNET Müzik, iPhone ve iPad uygulamasından sonra şimdi de Android tabanlı telefonlar ve tabletler için bir uygulama geliştirdi. “TTNET Müzik Android Uygulaması”yla* sayesinde kullanıcılar, 3 milyondan fazla yerli ve yabancı şarkıyı ücretsiz olarak dinleme imkânı elde ediyor. Bununla birlikte kullanıcılar, telefonlarından ya da tabletlerinden, TTNET Müzik”in profesyonel müzik listelerine ulaşabiliyor ve favori listelerini oluşturabiliyorlar. Kullanıcılar oluşturdukları listelere dilerlerse TTNET Müzik web sitesinden de rahatlıkla erişebiliyorlar.

 


 

TTNET Müzik”in abonelik ücreti gerektirmeyen mobil müzik uygulamasından faydalanmak isteyen kullanıcılar, var olan TTNET kullanıcı adı ve şifreleriyle uygulamayı kullanabiliyorlar. Yeni kullanıcılar ise TTNET Müzik”in “üye Ol” sekmesinden alacakları ücretsiz şifre ile uygulamadan yararlanarak mobil müzik dinlemenin keyfini yaşıyorlar.
 

Tüm GSM operatör kullanıcıları tarafından rahatlıkla kullanılabilinen mobil müzik uygulaması ile sınırsız müzik dinleme keyfi yaşanıyor. Android tabanlı mobil cihazlardan müzik dinlemek için sadece 3G, EDGE ya da WiFi gibi mobil internet bağlantısına sahip olmanız yeterli oluyor. Kullanıcıların data kullanımları ise standart internet paketleri üzerinden ücretlendiriliyor.

TTNET Müzik”in mobil müzik uygulamasında müzik listelerinin yanı sıra; sanatçı biyografi ve albümlerinin yer aldığı “sanatçı sayfaları” ve kullanıcıların müzik dünyasından en son haberlere ulaşabileceği “güncel haberler sayfası” da bulunuyor.
 

*Uygulama, Android işletim sistemi 1.5 versiyonu ve üzerini desteklemektedir.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here