Ana sayfa İnternet TTNET, Fibernet fiyatları açıklandı!

TTNET, Fibernet fiyatları açıklandı!

0

Türkiye”nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, fiber hızında interneti tüm Türkiye”ye yaygınlaştırmak amacıyla hizmet sunmaya başladı

Erişim altyapısı uygun olan mevcut TTNET müşterileri ek bir ücret ödemeden ve otomatik olarak fiber hızında internete geçiş yapabilecek. Yeni müşteriler de TTNET FİBERNET paketi kapsamında, ayda 34 TL”den başlayan fiyatlarla fiber hızında internete sahip olacak.
 

Türkiye”nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, erişim altyapısı ve kullandıkları paketleri uygun olan mevcut müşterilerine kampanyasında, kotasında ve faturasında herhangi bir değişiklik olmadan, otomatik olarak fiber hızında internet kullanımı sağlıyor.
 

TTNET, fiber hızında internet hizmetini 81 ilde sunarak, interneti daha hızlı kullanmak isteyen yeni müşterileri için de “TTNET FİBERNET Paketleri” ile sunuyor.
 

TTNET”in, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını daha hızlı karşılamak ve hayatlarını daha da kolaylaştırmak için sunduğu TTNET FİBERNET paketleri ile;

Filmler yüksek çözünürlükte izleniyor, müzikler yüksek kalitede dinleniyor.

5 GB”lık veri, 1 Mbps hızında yaklaşık 13 saatte indirilirken, TTNET FİBERNET paketleri ile 100 Mbps”ye kadar hızla yaklaşık 8 dakikada indirilebiliyor.

TTNET FİBERNET paketleriyle 20 Mbps”den 100 Mbps”ye kadar fiber hızında interneti ayda sadece 34 TL”den başlayan fiyatlarla müşterilerine sunan TTNET, aynı zamanda TTNET WiFi gibi bir çok servisten de ücretsiz yararlanma olanağı sağlıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here