Ana sayfa Haber TTNET, dünyada ilk 10’da!

TTNET, dünyada ilk 10’da!

0

Kuruluşunun 6″ncı yılını kutlayan TTNET, 6.1 milyon internet abone sayısıyla dünyanın en büyük 10 internet servis sağlayıcısı arasına giren tek Türk şirketi oldu

6″ncı kuruluş yıldönümünü kutlayan TTNET”in Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, 2006 yılında sadece bir internet servis sağlayıcısı olarak kurulan TTNET”in kısa süre içinde müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini sunan bir iletişim ve eğlence şirketi konumuna yükseldiğini vurguladı. Yılmaz, kısa sürede yakaladıkları ivmeyle 6.1 milyon internet abonesine ulaşarak dünyanın 10″uncu; Avrupa”nın ise 5″inci büyük internet servis sağlayıcısı olarak dünya ligine çıktıklarını söyledi.
 

TTNET”in müşterilerinin sorunlarını ve eleştirilerini piyasa araştırma raporlarından okumak yerine doğrudan müşteriden öğrenmeyi tercih ederek fark yarattığını vurgulayan Yılmaz, “Müşterilerle konuşmanın, sorunlarını doğrudan onların gözlerinden görmemizin markamızı daha ileriye götürmek için yol gösterici olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizin önerileri bize, en iyi hizmeti vermemiz için yol gösterecek” dedi. Her müşterinin şirket için çok önemli olduğunu vurgulayan Yılmaz, “Her müşterimizin beklentilerine yönelik ürünler üretmek için çalışıyoruz” diye konuştu.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here