Ana sayfa İnternet TTNET dünyada 10. sırada

TTNET dünyada 10. sırada

0

TTNET abone sayısıyla da dünya standartlarında
 

Türkiye”de interneti toplumun her kesimiyle tanıştırmayı amaçlayan TTNET, Günlük İnternet Paketi ve bilgisayar kampanyaları gibi hizmetleriyle bu amaca adım adım yaklaşıyor. TTNET, son olarak Point Topic”in DSL bazında abone sahipliğini ölçtüğü global listede, yüzü aşkın ülkeden 317 internet servis sağlayıcı arasında 10. sıraya yükseldi.

Müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarını tek elden çözme vizyonuyla çalışmalarına devam eden TTNET, artan abone sayısıyla dünyanın önde gelen internet servis sağlayıcıları arasındaki yerini sağlamlaştırıyor. Şu an 6 milyon aboneye sahip olan TTNET, İngiltere merkezli Point Topic”in üç ayda bir yayımladığı “Küresel Genişbant İstatistikleri”ne de damgasını vurdu.

TTNET, sabit genişbant erişim teknolojilerinden DSL bazında yüzü aşkın ülkeden 317 internet servis sağlayıcının değerlendirildiği listede, abone sayısı sahipliğinde 2010 birinci çeyrek itibariyle 10. sıraya yükseldi.

TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz: “İnternet alanında temel amacımız, Türkiye”de herkesi internetle tanıştırıp dünyaya bağlamak. Biz, tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda planlıyoruz. Abone sayımızın 6 milyona yükselmesi ve Point Topic listesinde onunculuğa ulaşmamız da doğru bir yerde olduğumuzu gösteriyor. Bu listede ilk 10″a bir Türk şirketinin girmesi, hakikaten çok gurur verici.” dedi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here