Ana sayfa Haber TTNET 2013 vizyonunu açıkladı

TTNET 2013 vizyonunu açıkladı

0

TTNET 360 vizyonu ile internet tabanlı tüm dijital platformlarda daha güçlü bir şekilde var olmayı hedefliyor

TTNET, yeni dönemdeki yol haritasını, odak alanlarını ve yeni projelerini Antalya”da düzenlediği bir basın toplantısıyla gazetecilerle paylaştı. TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, yeni dönemde TTNET”in 360 yaklaşımıyla internet tabanlı tüm dijital platformlarda daha güçlü bir şekilde var olmayı hedeflediklerini söyledi.

Hızlı internet erişim teknolojileri sunarak müşterilerine dijital dünyanın kapılarını açtıklarını belirten TTNET Genel Müdürü, bu hizmeti, internet bağlantısının ötesine taşıyarak hayata değer katacak çözümler sunacak dijital bir ekosisteme odaklanacaklarını ifade etti. Bahsi geçen yenilikleri E-ticaretten online ödeme-tahsilat sistemlerine ve bulut teknolojisine kadar birçok alanda göreceğiz.
 

TTNet 360 nedir?

TTNET; internet erişim hizmetlerinin yanı sıra Tivibu, PlayStore, TTNET Müzik, Sosyal Tivi, Netdisk, TTNET Kitap, TTNET Vitamin, TTNET İşyerim gibi servisleriyle müşterileti için yeni bir Dijital Evren tasarlamayı hedefliyor. Bu vizyonu da, Yeni Bir Müşteri Evreni: TTNET 360 olarak adlandırıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here