Ana sayfa Donanım Traveler T925 Laser

Traveler T925 Laser

0

Kablo derdi yok, tekerlek derdi yok

Traveler T925 Laser
Genius”ın mekanik tekerlekleri çöpe atıp yerine dokunmatik optik tekerlekleri getiren üstün teknolojik yeniliği OptoWheel ile güçlendirilmiş yeni faresi Traveler T925 Laser, günün çoğunu mobil olarak geçirenlere büyük kolaylıklar sağlıyor. Mekanik tekerleğin yerini alan optik dokunmatik panel üzerinde parmak ucunuzla yapacağınız küçük hareketlerle 8 yöne birden kaydırma yapabilir ve aynı zamanda turbo-scroll moduna geçerek yüzlerce sayfalık bir dokümanın içinde çok hızlı bir şekilde çalışabilirsiniz. Ayrıca Turbo-scroll modunun hızını kendinize göre de ayarlayabiliyorsunuz.

Traveler T925″in 2.4 Ghz frekansında çalışan USB alıcısı sadece 2 cm olduğundan sürekli tak-çıkar yapmak zorunda kalmıyorsunuz. Alıcıyı dizüstü bilgisayarınızın üzerinde takılı bırakıp rahatça taşıyabilirsiniz. Traveler T925″in alıcısı 10 metreye kadar çalışabiliyor.

Sıradan bir optik fareye göre çok daha güçlü bir izleme performansı sunan Traveler T925″in gelişmiş lazer motoru 1600 dpi çözünürlük sunuyor. Yine yenilikçi bir Genius teknolojisi olan Flip 3D sayesinde, çalışmakta olduğunuz anda açık olan bütün pencereleri üç boyutlu olarak aynı anda görebiliyor ve arasından istediğinizi kolayca seçebiliyorsunuz. Hem kullanım kolaylığı hem de görsel bir şov sunan bu özelliği aktif hale getirebilmek için farenin üzerindeki kısayol tuşuna basmanız yeterli.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here