Ana sayfa Donanım Traveler 515 Laser

Traveler 515 Laser

0
  Genius, işi gereği çok gezen ve taşınabilirliğe önem veren kullanıcılar için geliştirdiği yeni faresi Traveler 515 Laser”ı duyurdu. Hepimizin alıştığı mekanik fare tekerleklerinin pabucunu dama atan OptoWheel teknolojisi sayesinde fare üzerindeki küçük bir dokunmatik panel üzerinde parmak ucuyla gezinerek kaydırma işlemleri çok rahat ve hızlı bir şekilde yapılabiliyor. 

Traveler 515 Laser”ın üst kısmında bulunan Smart IE Search ve Flip 3D tuşları sayesinde fare kullanımı yepyeni bir boyuta taşınıyor. Windows Vista destekli bu fonksiyonlardan Smart IE Search tuşu ile fare ile işaretlediğiniz bir kelimeyi tek bir tıklama ile İnternet”te aratabiliyorsunuz. Hızlı çalışma açısından çok önemli olan bu fonksiyonun yanı sıra Flip 3D tuşu ile de o anda açık olan bütün pencerelerin üç boyutlu bir görüntüsünü oluşturabiliyorsunuz. 

Yine Genius”un geliştirdiği Turbo Scroll fonksiyonu sayesinde yüzlerce sayfadan oluşan dokümanlar içinde istediğiniz yere ulaşmanız sadece birkaç saniye sürüyor. Bu özellik de optik tekerlek üzerinden çok kolay bir şekilde aktif hale getirilebiliyor.

Gelişmiş lazer motoru sayesinde Traveler 515 Laser ile 800 dpi ve 1600 dpi çözünürlükte çalışmak mümkün.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here