Ana sayfa Oyun Transform Races, haftaya GTA Online”a geliyor!

Transform Races, haftaya GTA Online”a geliyor!

0

Geçtiğimiz Rockstar tarafından paylaşılan bir güncelleme ile Amerikan menşei şirketin GTA Online için yapılan hazırlıkları öğrenmiştik. Bu planların arasında Transform Races adı altında yeni bir yarış türünün de oyuna dahil olacak olması vardı. 

Los Santos şehrinin her bir alanında bizleri kıyasıya bir yarışa sürükleyecek olan Transform Races, The Crew 2 oyununda da göreceğimiz bir uzun mesafe yarışı olacak. çeşitli araçlar ile üç aşamalı olacak bu yarışlar sırasında, ilk kontrol noktasına ulaştığımızda, duruma göre hava aracıyla devam edecek ve son kontrol noktasından geçişimizde de bir deniz aracına geçiş yaparak bitiş çizgisine ulaşmaya çalışacağız.

öte yandan, Warps adı verilen yeni bir kontrol noktası türü Transform Races ile birlikte gelecek. Bu kontrol noktaları, bildiğimiz kontrol noktalarından farklı olacak. öyle ki, yarışın orta yerinde kendimizi birden haritanın bambaşka bir noktasında bulacağız. 

17 Ekim 2017 tarihinde, PlayStation 4, PC ve Xbox One platformlarında GTA Online’a eklenecek olan Transform Races için yayınlanmış olan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here