Ana sayfa Haber TP-LINK yeni nesil menzil genişletici modeli RE450″yi duyurdu

TP-LINK yeni nesil menzil genişletici modeli RE450″yi duyurdu

0

TP-LINK RE450 modeli menzil genişletici, prize takılarak kolayca kullanılabiliyor ve standart 11n destekli menzil genişleticilere göre aynı ortamda daha geniş mesafeye sinyal yayabiliyor.

Yeni kablosuz ağ prensibi olan ve hızı üç kat artıran 802.11ac destekli olan RE450, daha fazla kapsama alanı ve daha yüksek hız beklentisine cevap verebiliyor. Ev ve ofislerde “ölü bölge” sorununa kesin çözüm sağlayan ürün her tür modem, yönlendirici (router) ya da erişim noktasına (access point)  bağlanabiliyor.

4K HD video gibi yüksek hız ve bant genişliği gerektiren uygulamalar için ideal bir çözüm olan RE450, 1750Mbps çift bant WiFi hızına ulaşabiliyor. Gigabit Ethernet girişi olan ürüne Blu-ray oynatıcı, oyun konsolu, DVR ya da akıllı TV gibi kablolu cihazları bağlamak da mümkün.

Her marka/model kablosuz modem/router ile uyumlu olan RE450, istenilen yerdeki prize takılıp üzerindeki WPS tuşuna basılarak çalışır hale geliyor. WPS tuşu ile mevcut modem/router”a bağlanarak WiFi sinyallerini evin/ofisin diğer noktalarına ulaştırmaya başlayan ürün, üzerinde yer alan akıllı sinyal göstergesi sayesinde kapsama alanını genişletmek için en uygun noktaya yerleştirme konusunda kullanıcılara yol gösteriyor. Mavi ışığın devreye girdiği, modem/router”ın sinyallerinin en uygun olduğu yerdeki prize takılması gereken ürün ile alınan sinyal tekrarlanarak diğer bölgelere iletiliyor. ürün üzerinde çift bant destekli ve yüksek performanslı üç adet harici anten yer alıyor. Bu sayede bant performansı da düşüş göstermiyor.

TP-LINK, RE450 için tavsiye ettiği etiket fiyatı124 USD + KDV.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here