TP-Link, yeni akıllı ev çözümleri ile IFA 2017’de

TP-Link, IFA’da en yeni ağ teknolojilerinin yanı sıra gelişen akıllı ev çözümlerini de tanıtıyor.

Kablosuz ağ pazarının lideri TP-Link, 1-6 Eylül 2107 tarihleri arasında Almanya Berlin’de yapılacak IFA Fuarı’nda en yeni ağ teknolojileri ve akıllı ev çözümleri ailesini tanıtıyor. 

Giderek daha gelişen ev otomasyonu ve IoT (nesnelerin interneti) teknolojilerinin yaygınlaşması sonucunda kullanıcıların bu dönüşüme daha rahat geçebilmeleri için kullanıcı dostu ve sezgisel cihazlara gereksinim var. TP-Link, kullanıcıların bu gereksinimine cevap veren akıllı ev çözümleri üretiyor. İlk olarak satışa sunulan akıllı prizler, ışık anahtarları, akıllı ampuller ve akıllı teknolojiye sahip menzil genişleticiler pazarda beğeniyle karşılandı. Özellikle bu ürünleri akıllı telefonlardan yönetmeyi sağlayan ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan Kasa uygulaması, akıllı ev teknolojilerinin herkesin kullanabileceği kadar basit olduğunu gösterdi. TP-Link bu ürünlerin ardından akıllı evlerin merkezinde yer alacak olan kablosuz yönlendirici/hub ürünleri ve sensörler de geliştirdi. IFA Fuarı’nda da tüm akıllı ev ürün ailesi sergileniyor. 

Kasa ile kolay yönetim
Akıllı ev çağında her odada yönetilmeyi bekleyen akıllı bir cihaz yer alıyor/alacak. TP-Link’in ücretsiz ve hem Android hem iOS destekli Kasa uygulaması ile bu cihazları yönetmek son derece rahat. Avuç içinde yer alan bir akıllı telefon ile tüm akıllı cihazlar gerçek zamanlı olarak kontrol edilebiliyor, uzaktan açılıp kapatılıyor ya da açılması/kapanması programlanabiliyor ve hatta enerji tüketimleri izlenebiliyor. 

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam