Ana sayfa Sektörden TP-LINK, Üniversitelerde…

TP-LINK, Üniversitelerde…

0

TP-LINK, TOBB Ekonomi ve Teknoloji üniversitesi Endüstri ve Verimlilik Topluluğu”nun Yaz Dönemi Etkinliği ile  Yıldız Teknik üniversitesi TAF Network Projesi Mezuniyet Töreni”ne sponsor oldu.

Kablosuz ağ pazarının dünya lideri TP-LINK, üniversite etkinliklerine destek olmaya devam ediyor. Şirket TOBB Ekonomi ve Teknoloji üniversitesi Endüstri ve Verimlilik Topluluğu tarafından üniversitenin sosyal tesislerinde yapılan Yaz Dönemi Etkinliği”ne sponsor oldu. TP-LINK, etkinlik kapsamında açacağı Powerbank Standı ile tüm katılımcılara her an şarj olanağı sunuyor.

TOBB üniversitesi Yaz Dönemi Etkinliği”nde hem oturum ve seminerler ile bilgilenme hem de eğlenceli aktiviteler ile hoş zaman geçirme hedefleniyor. TP-LINK, aynı anda iki cihazı birden şarj edebilen ve bir akıllı telefonu modeline göre 3-5 kez tam şarj etme kapasitesine sahip 10400mAh”lık TP-LINK TL-PB10400 model powerbank”lar ile bir stand oluşturarak bilgilenme ve eğlencenin yarım kalmasını engelliyor. İsteyen herkes akıllı telefon ya da tablet bilgisayarlarını powerbank”lar ile her zaman şarj ediyor.

 

Ayrıca Yıldız Teknik üniversitesi TAF (Turkish Academic Fellowship) Network Projesi”nin mezuniyet programına da sponsor olan TP-LINK,  Yıldız Teknik üniversitesi”nde stand açacak. Lisans sonrası eğitimlerine yurtdışında devam edecek öğrencilere yönelik bilgi paylaşımı ve iletişim programı olan TAF”15 mezuniyet töreni etkinliğinde TP-LINK standında, özellikle yurtdışında ya da seyahatlerde 3G üzerinden WiFi ağı kurmayı sağlayan 3G router”ları tanıtılacak. Bu sayede yurtdışına gidecek olan öğrenciler 3G Mobil router sayesinde diledikleri zaman aileleri ile internet üzerinden konuşabilecek. Bunun yanı sıra 10400mAh gücündeki powerbank”lar ile şarjları hiç bitmeyecek ve dilediklerinde hem cep telefonlarından hem de tabletleri üzerinden iletişimleri hiç kopmayacak.

TP-LINK Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Zeynep öcal özüağ, TP-LINK”in üniversite gençliğine önem verdiğini ve bu nedenle mümkün olduğunca üniversite etkinliklerine destek olduklarını belirterek, “TP-LINK, gerek ürünleri gerek Ar-Ge yaklaşımı ile üniversite camiası ile örtüşen bir marka. Başta merkezimiz olmak üzere ofisi olan tüm ülkelerde üniversitelerle yakın ilişki içinde. Türkiye”de de gerek etkinlik sponsorluğu gerek seminer vererek üniversite-sanayi işbirliğine destek olmaya çalışıyoruz” diyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here