Ana sayfa Haber TP-LINK UE300 ethernet dönüştürücüsü duyuruldu

TP-LINK UE300 ethernet dönüştürücüsü duyuruldu

0

TP-LINK, yeni nesil taşınabilir PC’lere yönelik yeni ürününü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ethernet’i bulunmayan  cihazlar için kullanılacak olan USB Ethernet dönüştürücüsü TP-LINK UE300, yakında Türkiye’de satışa sunulacak.

Genellikle Ultrabook‘larda, MacBook’larda Ethernet girişi olmaması nedeniyle kablolu olarak internete bağlanmak isteyen kullanıcılar bu konuda problem yaşıyorlar. üreticilerin cihazları daha da inceltmek için başvurduğu bu yöntem, büyük ofislerde çalışan kişiler için problem oluşturuyor veya kör noktası bol olan bir ev için de ethernet girişi olmayan bir PC problem olabilir.

çok amaçlı kullanılan USB adaptörlerle aynı tasarıma sahip olan UE300, USB 3.0 Gigabit Ethernet ağ adaptörü olarak kullanılacak. Bununla birlikte hiçbir yapılandırma vs gerektirmeden PC’lere direkt takılarak çalışabiliyor. Mac OS X, Windows ve diğer işletim sistemleriyle birlikte çalışabilmesiyle birlikte her türlü PC ile birlikte de kullanılır.

TP-LINK UE300, 1000Mbps hıza ulaşabiliyor. Böylece veri aktarımlarında da kondüsyonunu koruyabiliyor.

Resmi açıklamaya göre Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8 ve 8.1 ve Mac OS X 10.9 ve Linux sistemler tarafından desteklenebiliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here