Ana sayfa Haber TP-LINK Touch P5 fevkaladenin fevkinde ama çok post-modernist

TP-LINK Touch P5 fevkaladenin fevkinde ama çok post-modernist

1

TP-LINK, son hız IFA 2015’teki standına hazırlanıyor. Görseldeki cihaz ise Touch P5. Kavisli yapı, dokunmatik, hatırı sayılır bir Wi-Fii gücü. öncelikle tasarımından söz edelim, Touch P5, firmanın Archer serisinden sonra kendisine en fazla güvendiği teknolojisi. Arayüz gereksinimi yok, kendi başına farklı bir cihaz olarak çalışıyor, zaten dokunmatik ekranı kendisini yönetebilmek adına var. TP-LINK’in gerçekleştirdiği basın toplantılarında cihaza göz atma fırsatı bulduk, fevkaladenin fevkinde diyebiliriz ancak çok post-modernist. Distopya dünyasının en çok konuşulan filmi olan Blade Runner’dan veya Christopher Nolan’ın filminden çıkmışa benzeyen Touch P5 dokunmatik ekranıyla birlikte geleceğin IoT teknolojilerine gebe.

TP-LINK’in post modernist olmayan bir modeli tanıtılacak IFA 2015’te. Archer VR2600v, firmanın yeni nesil router çözümlerinden. Ev ve ofislerde çalışabilen Archer VR260v‘nin bağlantı hızı 2600Mbps’a kadar çıkabiliyor. 

4 Eylül ve 9 Eylül tarihlerinde Berlin’de tanıtılacak olan TP-LINK teknolojilerinden bir tanesi de gece görüş özelliğine sahip bulut kamera. özellikle site, apartman, çiftlik gibi ortamların güvenliklerinde vazife görmeye başlayan bulut kameraların yeni nesilleri TP-LINK‘in standında yer alacak. Gece görüş özelliğine sahipi modelin adı NC450. Yatay, dikey kaydırma, hareket takip etme ve bulut teknolojisi gibi destekleri bulunuyor.  Beraberinde TPcamera uygulaması da geliyor, böylece mobillerle kameralar takip edilecek.

Ayrıca, TP-LINK’in EAP330 modeli access point teknolojileri de görücüye çıkacak. üründe çift kanal desteği bulunuyor.

Avrupa’da ilgi gören adaptörlerin yeni nesil modelleri de bu fuarda tanıtılacak. TL-WPA8730 powerline adaptör kiti, ev ve ofislerdeki kör noktalara internet ulaştırabiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here