Ana sayfa Haber TP-LINK TOBB Üniversitesi Liderlik Kampı etkinliğine sponsor oldu

TP-LINK TOBB Üniversitesi Liderlik Kampı etkinliğine sponsor oldu

0

TOBB üniversitesi Endüstri ve Verimlilik Topluluğu tarafından düzenlenen Liderlik Kampı”nda, alanlarında önemli pek çok şirketin yöneticisi liderlik konusunda konuşmalar yapacak. TP-LINK, Ankara”daki etkinlikte açacağı stand ile hem ürünlerini tanıtacak hem de Power Bank Standı ile tüm katılımcıların şarj sorununa çözüm sunacak.

Geçtiğimiz yıl TOBB üniversitesi”nde yapılan Yaz Dönemi Etkinliği”ne de destek verdiklerini belirten TP-LINK Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdür Zeynep öcal, “üniversite gençliğine önem veriyoruz. TOBB üniversitesi Endüstri ve Verimlilik Topluluğu”ndaki öğrenciler tarafından düzenlenen bu etkinlikte de yer almak istedik. 2016 yılında da benzer etkinliklere destek vererek, üniversite gençliği ile bir araya gelmeyi hedefliyoruz” dedi.

Kablosuz ağ pazarında lider olan TP-LINK, son iki yıldır satışa sunduğu Power Bank”lar ile de dikkat çekiyor. Farklı kapasitede, kaliteli, güvenli Power Bank” ları ile şarj sorununa çözüm getiren şirket, TOBB üniversitesi”ndeki Liderlik Kampı”ndaki standında da katılımcılara yedek enerji olanağı sunacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here