Ana sayfa Haber TP-LINK TL-SG1008PE PoE switch yeni çalışma prensiplerine sahip

TP-LINK TL-SG1008PE PoE switch yeni çalışma prensiplerine sahip

0

TP-LINK’in TL-SG1008PE olarak adlandırdığı yeni nesil PoE switch, ev ve küçük ofislere yönelik geliştirildi ve diğer switch’lere göre kullanımı da kolaylaştırıldı. özellikle IP kamera, IP telefon gibi ağa çok sayıda cihazın bağlanması için kullanılan PoE (Power over Ethernet) switch“ler, Ethernet üzerinden güç sağlayabildikleri için elektrik hattı olmayan yerlere de kamera vb cihazların kurulmasını sağlıyor.  Elektrik hattı ya da prizi olmayan yerlere bu switchler sayesinde IP kamera vb ürünler yerleştirilebiliyor ve ağa bağlanıyor

TP-LINK”in PoE switch ailesinde hem 802.3af (PoE), hem de 802.3at (PoE+) destekli modeller yer alıyor. Ethernet üzerinden beslenen cihazların güç gereksinimlerine göre tüketiciler tercih yapabiliyor. TL-SG1008PE modeli  IEEE802.3af uyumlu cihazların bağlanabildiği bir anahtarlar. Yenilikçi enerji verimi teknolojisi sayesinde çok az enerji tüketiyor ve yüzde 75″e varan tasarruf sağlıyor. Ayrıca, aşırı güç yüklenmesine karşı da koruması olan bu cihaz güç tüketimini düzenliyor ve sistemin sağlıklı çalışmasını sağlıyor. 

TP-LINK‘in bu yeni switch’i, tak çalıştır özellikli olduğu için evlerde veya küçük ofislerde zaman kaybettirmeden çalışabilecek. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here