Ana sayfa Donanım TP-Link’ten yeni WiFi USB Adaptörü

TP-Link’ten yeni WiFi USB Adaptörü

0

TP-Link, başta masaüstü bilgisayar kullanıcıları olmak üzere yeni nesil WiFi standardına sahip olmayan bilgisayar kullanıcıları için yeni USB adaptör çözümünü satışa sundu. En yeni WiFi standardı olan 802.11ac destekli Archer T9UH, yüksek hız, esnek bağlantı, geniş kapsama alanı gibi WiFi konusunda tüm beklentileri karşılayabilen yüksek performanslı bir ürün.

Masaüstü PC ya da taşınabilir bilgisayarlarla kullanılabilen ürün, yüksek hızda ağa sahip olan ama bilgisayarlarında yeni teknoloji WiFi desteği olmayan kullanıcılar için ideal bir çözüm. Kablosuz AC teknolojisi sayesinde toplamda 1900Mbps (1.9Gbps) hızlara ulaşmayı sağlayan Archer T9UH, aynı zamanda çift kanal desteğine de sahip. Bu sayede gecikmesiz oyun oynama ve HD film izleme 5GHz kanalından, e-posta gönderimi gibi yüksek hızlar gerektirmeyen uygulamalar ise 2.4GHz kanalından aynı anda (eşzamanlı) rahatlıkla yapılabiliyor; WiFi hızında bir düşme olmuyor. Ayrıca üründe yer alan dört adet yüksek kazançlı anten sayesinde WiFi kapsama alanı sorunu da yaşanmıyor. Modem/yönlendirici daha uzak bir noktada olsa da rahat bağlantı yapılabiliyor. Gelişmiş teknolojilere sahip olan Archer T9UH”de geniş alanda daha güçlü WiFi bağlantısı sağlayan Beamforming (hüzmeleme) teknolojisi de bulunuyor. 

Esnek Tasarım, Kolay Kullanım
Archer T9UH, şık ve kullanımı kolaylaştıran esnek bir tasarıma sahip. Yaklaşık 1 metre (3 fit= 0,91 mt ) uzunluğa sahip olan USB 3.0 kablosu, masa altında vb yerleşmiş olan PC”lere de rahatlıkla bağlanmayı sağlıyor. Kolay takılıp çıkarılan adaptörü ve ürünün kablo ile PC”ye bağlandığında takılacağı USB standı ile kullanımı ve bağlantıyı kolaylaştırıyor.  ürünün kurulumu da çok basit. WPS tuşuna basarak yönlendirici ile eşleşiyor ve kullanıma hazır hale geliyor. 

Windows, iOS ve Linux dahil pek çok işletim sistemi ile uyumlu olan Archer T9UH, hemen hemen her bilgisayar ile çalışabiliyor. ürünün geriye dönük olarak 802.11 a/b/g/n uyumluluğu mevcut. 

Archer T9UH Satış Fiyatı: 235 TL (KDV dahil) 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here