Ana sayfa Haber TP-LINK”ten yazlıklar için taşınabilir Wi-Fi

TP-LINK”ten yazlıklar için taşınabilir Wi-Fi

0

tp-link

TP-LNK, yaz dönemine girilip, insanların yazlık evlerine taşınmasıyla birlikte yeni nesil taşınabilir 3G yönlendirici modellerinin üzerine daha da titremeye başladı. Kısa dönem olarak kullanılan yazlık evlere ayrı internet veya aboneliği yazlığa taşıma sonrasında tekrar kışlık eve nakletme çözümlerinin yanısıra, TP-LINK’in 3G yönlendirici-router modelleri artık raflarda en ön sırada. Taşınabilir olan bu yönlendirici modeller 10 kişinin bağlanabileceği ağ yaratabilir, 10 kişilik bağlantılara güç verebiliyor. TP-LINK yönlendiriciler, içlerine 3G özellikli bir SIM kart takılarak kullanılıp 3G üzerinden 10 kişinin veya 10 cihazın bağlanmasıyla çalışıyor.

21.6Mbps indirme, 5.76Mbps yükleme hızlarının yanısıra 26 saate kadar şarj edilmeden çalışabiliyorlar. Tekrar şarj edilebilmesiyle sürekli hareket halinde olan yazlıkçılarının internet bağlantı noktası olarak ön planda.

Modeller, M5250 ve M5350 olarak adlandırıldı, tasarımı itibariyle çakıl taşı olarak adlandırılan bu modeller dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar tarafından bağlantı sağlayabilir. 

Bünyesinde 2000mAh gücünde pil, prize bağlı olmadan çalışabilme yeteneği kazandırırken mobil cihazları da pili aracılığı ile şarj edebiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here