Ana sayfa Haber TP-LINK”ten tavana monte edilebilir ağ çözümü

TP-LINK”ten tavana monte edilebilir ağ çözümü

0

TP-LINK, özellikle küçük ve orta işletmelerin tecih ettiği EAP serisine yeni bir üye daha kattı. EAP110 olarak isimlendirilen model, erişim noktası-AP olarak kullanılıyor, farklı ziyaretçilere yönelik tasarlanan bu model, hemcinslerine göre fiyatlandırmasıyla da daha uygun fiyatlı. TP-LINK EAP serisinde görülüğü gibi EAP110 modelinde de Pasif PoE desteği ile elektrik hattı olmayan yerlere de monte edilebilir. Ethernet üzerinden güç aktarımı ile her bölgede kullanılan EAP110 modeli, kablosuz ağın sinyali güçlendirerek daha geniş alana yayabilir.

İç mekanlara yönelik geliştirilen ve yeni nesil yazılımlar barındıran EAP110, Bilgi işlem merkezi ve yönetimi olmayan küçük işletmeler için kolay yönetilmeyi sağlayan türden yazılımlarla yüzlerce cihazı yönetmeye imkan veriyor. Merkezi yapılandırma, gerçek zamanlı izleme, ağ trafiği, toplu firmware güncelleme gibi  birçok yönetimsel işi tek PC’den yapabilir.

300Mbps kablosuz hıza sahip olan EAP110 aynı zamanda güvenlik stratejileri ile kablosuz ağın güvenliğini ve güvenirliğini korumaya devam ediyor. WPA-WPA2 kurumsal şifreleme ve 802.1X kurumsal sınıf WiFi güvenlik desteklerine sahip olan ürün, MAC filtreleme ve sahte AP algılama özellikleri barındırıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here