Ana sayfa Haber TP-LINK”ten e-Spor”a destek

TP-LINK”ten e-Spor”a destek

0

TP-LINK, sörfçülerin ardından bir spor-sporcu desteği girişiminde daha bulundu. Elektronik spor dünyasının önemli ekiplerinden biri olan Zone eSports‘a TP-LINK, sponsor oldu ve çevrim içi oyunlar için gerekli olan ağ donanımlarıyla destekleyecek. Kablosuz ağlar sektöründe geniş bir yelpazeye sahip olan TP-LINK, yüksek hızlı ağ ürünleri ile e-sporcuların gereksinimi olan bağlantı hızlarını destekleyebiliyor. Ev ya da ofisin her bölgesinden kesintisiz ve güvenilir ağa bağlanmayı sağlayabiliyor ve bu süreç içerisinde TP-LINK‘in çözümleri ZONE eSports ekibi tarafından organizasyonlarda kullanılacak.

Yeni nesil kablosuz ağ prensibi olan 802.11ac‘nin kablosuz internet hızlarını, teorik olarak on kata arttırabildiğini, TP-LINK Türkiye Pazarlama müdürü Zeynep öcal özüağ, basın açıklamasında duyurdu ve ek olarak TP-LINK‘in, AC standardını destekleyen modemden; yönlendiriciye, menzil genişleticiden USB adaptöre kadar zengin bir destek sağlayacaklarını belirtti Zeynep öcal özüağ.

Elektronik Spor oyunlarında çalışmalarına devam eden ZONE e-Sports Kulübü, e-spora gönül veren, ciddi, disiplinli ve özgüveni yüksek oyunculara destek vererek, Türkiye’de oyunculuğun profesyonel olarak temsil edilmesini hedefliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here