Ana sayfa Haber TP- LINK”ten Babalar Günü için özel yarışma

TP- LINK”ten Babalar Günü için özel yarışma

0

 

Babalar günü geldi, çattı ve TP-LINK, Babalar Günü için özel bir yarışma düzenliyor. Babanız diyelim ki bir süper kahraman, hangisi olabilirdi? TP-LINK’in Türkiye sayfasından yorumunuzu yazarak yarışmaya katılıyor ve TP-LINK Power Bank‘i kapıyorsunuz.

Yarışma şartları:

Yarışma TP-LINK Türkiye Facebook sayfasında aktif olacaktır.

 Kullanıcıların, uygulamaya katılabilmeleri için TP-LINK Türkiye Facebook sayfasındaki post altına uygun yorumu paylaşmaları gerekiyor.

Yarışma 26 Haziran 2015 tarihine kadar geçerlidir

 Uygulama tüm Facebook kullanıcılarına açıktır.

 TP-LINK kampanya boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını tespit etmesi durumunda yarışmacının o ana kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

 TP-LINK bu uygulamaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

 1 kişi birden fazla katılımda bulunabilinir

:Uyarılar:

 Bu kampanyanın Facebook sitesi ile bir ilişkisi yoktur. Yaşanacak problemlerden Facebook sorumlu değildir.

 TP-LINK Türkiye önceden belirtmeksizin kampanyayı durdurma ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here