Ana sayfa Haber TP-LINK”ten Archer C20i alana Archer T20U bedava kampanyası

TP-LINK”ten Archer C20i alana Archer T20U bedava kampanyası

0

TP-LINK‘ten yeni kampanya daha. Görselde ne olduğu anlaşılıyor zaten; yeni nesil Wifi standartına sahip olan 802.11ac‘li iki farklı üründe, TP-LINK yeni kampanyaya gidiyor. TP-LINK Archer C20i alanlara, AC destekli Archer T2U USB adaptör hediye. Yılın dikkat çeken ürünlerinden Archer C20i, toplamda 733Mbps kablosuz hızlara varabilirken çevrimiçi oyunlarda, Origin gibi oyun platformlarından oyun indirenler ve Netflix gibi ortamlardan film izleyenler için daha hızlı performans sağlanıyor.

çift kanal desteği bulunan ürün, 5GHz kanalında 4333Mbps, 2,4GHz kanalında ise 300Mbps kablosuz hıza ulaşıyor. Antenleri ise sinyal konusunda geniş kapsama alanı vaad ediyor. 

TP-LINK‘in Türkiye genelindeki tüm bayileri ile e-ticaret sitelerinde Archer C20i alan herkese hediye edilen Archer T2U USB adaptör ise AC desteği bulunmayan bilgisayarları AC standartına yükseltiyor. Archer T2U, kablosuz 600Mbs hıza sahip, çift kanallı ve bununla birlikte AC destekli. Normalde 37 dolar+KDV olan bu USB adaptör, Archer C20i alanlara ücretsiz hediye ediliyor.

Kampanya şubat ayının sonuna kadar devam edecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here