Ana sayfa Haber TP-LINK”ten akıllı şarj özellikli yeni power bank

TP-LINK”ten akıllı şarj özellikli yeni power bank

0

Yukarıdaki görseldeki yakışıklı, TP-LINK’in piyasaya sürdüğü mobil şarj istasyonu. 10400mAh gücündeki şarj cihazının üzerine satışta olan power bank, 2016 standartlarıyla geliştirildi, bir önceki modele oranla daha küçük ve portatif tasarıma sahip. TP-LINK PB50‘de 10000 mAh gücünde şarj kapasitesi var. PB50, akıllı yonga tasarımıyla cihazların maksimum şarj hızını ayarlayabiliyor. Şarj edilecek olan cihaza uygun akım ile ürünleri koruyan TP-LINK PB50 power bank, Apple ve Android mobil cihazlarla uyumlu. Ek olarak tablet PC’lerle de uyumlu olarak çalışabilir.

Diğer modele oranla daha farklı ve daha farklı bir güç kapasitesine karşın cihazın çalışma ve işleyiş biçimi tamamiyle aynı. Her modelde olduğu gibi şarj durumunu gösteren LED’ler, iOS ve Android’lere uyabilecek USB uzantıları bulunuyor.

TP-LINK’in resmi açıklamasına göre, fima power bank ürünlerinde LG modeli piller kullanıyor, bu modelde ise lityum-polimer pil teknolojisis var. Nano seramik kaplamalı olduğu söylenen bu piller, hava alabilen gözenekli bir malzeme kullanılarak üretilmiş.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here