Ana sayfa Ürün İnceleme TP-LINK RE200

TP-LINK RE200

0

Ev ve ofislerde Wi-Fi kaynağı ile kaynakla buluşup internete bağlanacak akıllı cihaz veya bilgisayarların arasındaki mesafenin fazla oluşu önemli bir sorunu da beraberinde getirir. Wi-Fi kaynağı ile bağlantı sağlanamayabilir, bağlantı temelde sağlanır ama ara sıra kopmalar gerçekleşebilir. Bu gibi durumlar, bilgisayar ve internete bağlanabilen cihazların Wi-Fi kaynağına yakınlaştırılmasını gerekli kılar. örneğin evin içinde bir odada çeken internetin başka bir odada çekmemesi istenmeyen bir sınırlamadır. İşte bu gibi durumların önüne geçmek için tasarlanan TP-LINK RE200″ü test merkezimizde ağırladık.

TP-LINK RE200, 802.11ac destekli bir menzil genişleticisi. Prize takılması ve bilgisayar ya da diğer cihazlar üzerinden kısa bir işlemin gerçekleştirilmesinin ardından internet kaynağının menzili artırmaya yarıyor. Kablosuz bağlantı hızını üç kata kadar artıran 802.11ac teknolojisini desteklemesi beraberinde, teknolojiyi destekleyen modemlerle mükemmel bir uyum sergiliyor. Estetik görünümü, üzerindeki ışıklar ve kompaktlığı sayesinde örneğin 60 metrelik bir evin 30″uncu metresindeki prize takılıp mesafeyi uç noktalara kadar ulaştırabiliyor…

Devamı için sonraki sayfaya tıklayınız…

 

Geriye dönük olarak 802.11b/g/n destekli cihazlarla da uyumlu olan RE200 menzil genişletici, 750Mbps kablosuz hıza ulaşabiliyor. çift kanal destekli üründe “yüksek hız modu” ile kanallardan birinde HD video, online oyun gibi yüksek bant genişliği gerektiren uygulamalar, maksimum hızda ve sorunsuz şekilde evin/ofisin her yerinde gerçekleştirilebiliyor. Normal uygulamalarda bu modu kapatılıp her iki kanaldan da optimum iletişim sağlanabiliyor.


Artıları

Şık tasarım

Yüksek verimlilik

802.11ac desteği

çift kanal desteği

Eksileri

Farklı renk alternatifleri de olabilirdi

Satın alma önerisi:

Wi-Fi menzilin genişletilmesine ihtiyaç duyan küçük ofis ve evler için hem ekonomik hem de performansı yüksek bir çözüm.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here