Ana sayfa Donanım TP-LINK Powerline adaptörlerini yeni bağlantı prensiplerine göre güncelledi

TP-LINK Powerline adaptörlerini yeni bağlantı prensiplerine göre güncelledi

0

TP-LINK, iki yeni powerline adaptörü satışa sundu.  Günümüzde hem evlerde hem de ofislerde internet açısından en önemli sorun olan WiFi sinyallerinin her noktaya sorunsuz ulaşması için çözüm oluşturan powerline adaptörler, ev ya da ofisin mevcut elektrik kablolarını kullanarak priz olan her noktaya interneti de taşımayı sağlamayı amaçlıyor. Kolay bir şekilde kurulup kullanılan ve WiFi sinyal sorununa kesin çözüm sağlayan powerline adaptörler, özellikle katlı evlerde, sinyal yayılımını engelleyen kalın duvar, ahşap giydirmeler olan binalarda tercih edilmesi gereken ürünler. 

TP-LINKin yeni powerline adaptör kitinden ilki, en yeni ve hızlı kablosuz ağ standardı olan 802.11ac destekli TL-WPA4530KIT,  hızlı WiFi bağlantısı isteyenler için elektrik hattı üzerinde 500Mbps hız sunan ve çift kanal destekli bu model ideal bir ürün. İki adaptör halinde satışa sunulan ürün, son derece kolay kuruluyor ve elektrik prizi olan her yerde güçlü bir internet bağlantısı sağlıyor. Modeme bağlanarak prize takılan ilk adaptör, elektrik kabloları ile İnterneti iletmeyi sağlıyor. İkinci adaptör ise evin/ofisin hangi bölgesinde internete bağlanmak isteniyorsa oradaki bir prize takılıyor. Sadece ilk kurulumda her iki ürün üzerinde yer alan “WPS” tuşuna basılarak eşleştirme sağlanıyor ve modemin oluşturduğu ağ, istenen yerde klonlanmış oluyor. Böylece aynı şifre ile ağa bağlanılıyor. Cihaz bir kez eşleşilen ağı hatırlıyor ve her seferinde eşleşme yapılması gerekmiyor.

HD video, online oyun gibi yüksek hız gerektiren uygulamaları sorunsuz çalıştırabilen TL-WPA4530KIT, 2.4GHz bandında 300Mbps, 5GHz bandında ise 433Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Ayrıca adaptör üzerinde yer alan üç adet Ethernet girişi sayesinde oyun konsolu, PC, akıllı TV gibi cihazları kablo ile ağa dahil etmek de mümkün oluyor. 

üzerinde yer alan ve bağlantı hızını gösteren LED göstergeler istendiğinde kapatılabiliyor ve örneğin gece ışığın rahatsız etmesi önleniyor. TL-WPA4530KIT“in Türkiye”de tavsiye edilen satış fiyatı, KDV dahil 95,00 USD

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here