TP-Link M7650 32 cihaz/kişiye mobil WiFi paylaştırabiliyor

4.5G destekli mobil WiFi cihazı TP-Link M7650, Türkiye’de satışa çıktı.

TP-Link, özellikle seyahatlerde grup olarak WiFi’a bağlanmayı sağlayan yeni mobil WiFi cihazı TP-Link M7650’yi satışa sundu. Her yere rahatça taşınan ve içine takılan SIM kart ile 32 kişi/cihaza kadar WiFi bağlantısı sağlayan M7650, 4.5G destekli ve yüksek bağlantı hızı sunuyor.

Başta yurtdışı seyahatler olmak üzere tatilde, yazlık evlerde, her an kablosuz internete ulaşılamayan doğada, özgürce ve güvenli WiFi bağlantısı için geliştirilen mobil WiFi cihazları, bağlantı hızı, pil süresi ve bağlanabilen cihaz sayısı gibi özelliklerle farklılaşıyor. Bu alanda da geniş ürün yelpazesiyle tüketicilere seçenek sunan TP-Link’in yeni modeli hem hız, hem pil süresi, hem de desteklediği cihaz sayısı ile üst seviyede bir ürün.

LTE-Advanced Cat11 desteği olan M7650, 600Mbps indirme ve 50Mbps yükleme hızlarına sahip. Böylece mobil haldeyken saniyeler içinde dosya indirme, kesintisiz HD film izleme ve onilne oyun oynama mümkün oluyor. Veri aktarımı son derece hızlı ve pürüzsüz olarak yapılabiliyor. Aynı zamanda çift bant WiFi sunan cihaz, bu sayede yüksek hız gerektiren uygulamaları 5GHz bandına (867Mbps hızda); e-posta vb uygulamaları ise 2.4GHz bandına (300Mbps) yönlendiriyor. Mobil WiFi’i aynı anda 32 kişi ya da cihazla paylaşmaya olanak veren M7650, çok sayıda cihazın bağlı olduğu durumlarda dahi yüksek bağlantı hızı sunuyor. Ayrıca üründe bir USB girişi de yer alıyor. Mobil cihazların dışında masaüstü bilgisayar gibi cihazlar da USB’den aygıta bağlanarak internete erişebiliyor. Böylece TP-Link M7650 yazlık evler gibi ortamlar için hem kablolu hem kablosuz bağlantı sunan bir ağ çözümü haline geliyor. 

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam