Ana sayfa Haber TP-LINK, LTE Advanced destekli Archer MR200″ü duyurdu

TP-LINK, LTE Advanced destekli Archer MR200″ü duyurdu

0

LTE Advanced teknolojisi, Türkiye’de yüzünü göstermek üzereyken, TP-LINK de 4G SIM kart destekli yeni bir router duyurdu. Archer serisi başarısını umarak duyurulan yeni model Archer MR200 isimiyle piyasada olacak ve 150Mbps indirme hızına sahip ve bununla birlikte 

 5 GHz kanalında 433Mbps, 2.4 GHz kanalında ise 300Mbps kablosuz hızlar ile 4G bağlantısını kullanıcılara paylaştırabiliyor. üzerindeki iki anteni sayesinde yüksek hızlı ve geniş alana yayılan, istikrarlı bir kablosuz ağ oluşturuyor. 

TP-LINK Archer MR200“de 4G LTE modem ve SIM kart yuvası yer alıyor. SIM kart ürüne takılarak 4G üzerinden birden fazla kişi ve/veya cihaz internete erişebiliyor. örneğin akıllı telefon, akıllı TV”ler gibi evde kullanılan ürünleri de 4G ile internete bağlamak mümkün oluyor.

Archer MR200“ün üzerinde ayrıca bir LAN/WAN giriş yuvası da yer alıyor. Bu sayede ürün fiber, kablo ve DSL modemlere de bağlanabiliyor. Kısacası ürün 4G destekli SIM kart üzerinden mobil internet sağlayan bir mobil router ya da sabit DSL/fiber/Kablonet modemlere bağlanabilen bir kablosuz router olarak çalışabiliyor. Şu an mevcut 3G destekli SIM kartlarla da çalışabilen ürünün tavsiye edilen satış fiyatı 204 USD + KDV olarak açıklandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here