Ana sayfa Haber TP-LINK”in yeni taşınabilir hoparlörü Groovi Ripple 750mAh bataryaya sahip

TP-LINK”in yeni taşınabilir hoparlörü Groovi Ripple 750mAh bataryaya sahip

0

TP-LINK, ev eğlencesi ürün grubunda yepyeni bir ürünü daha satışa sunuyor. “Groovi Ripple” adlı taşınabilir bir Bluetooth hoparlör olan TP-LINK BS1001, minik boyutuna karşın güçlü ses özelliklerine sahip.Groovi Ripple, her zeminde rahatça durmasını sağlayan lastik kolu sayesinde titreşim yapmadan sesleri iletebiliyor. Hem şık, hem işlevsel bu tasarımı ile bulunduğu yüzey ile hoparlörün teması azaltılıyor ve en uygun açıda ses iletimi gerçekleşmiş oluyor.

Groovi Ripple hem kapalı hem de açık alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. A2DP desteği ve ayarlanabilir lastik kolu yardımıyla esnek açılarda konumlardırma olanağıyla Gelişmiş Ses Dağılım Profili sunan cihaz,  minik boyutu ve sadece 175 gram ağırlığı ile her yere rahatlıkla taşınabiliyor. 750mAh lityum-iyon pili sayesinde 240 dakika elektrik enerjisi olmadan çalışabiliyor. Bu sayede her yerde kesintisiz müzik keyfi sunuyor. üstelik yeniden tam olarak şarj olması da sadece iki saat sürüyor.

Bluetooth 4.0 destekli olan ürün, veri transfer hızını ve güvenliğini artırıyor. Bluetooth özellikli cihazlardaki (akıllı telefon, tablet vb) müzik dosyalarına 20 metreye kadar mesafeden ulaşıp aktarabiliyor. 

TP-LINK”in Bluetooth hoparlörü Groovi Ripple“ın tavsiye edilen satış fiyatı 40 USD (KDV dahil) olarak açıklanıyor.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here