Ana sayfa Haber TP-LINK”in yeni iki router modelinde ileri seviyede VPN tünelleri oluşturulabiliyor

TP-LINK”in yeni iki router modelinde ileri seviyede VPN tünelleri oluşturulabiliyor

0

TL-WR842N ve TL-WR843N model adlarına sahip olan ürünler, WiFi bağlantı hızını artırmanın yanı sıra pek çok işlevsel özellikle donatılmış.

MIMO teknolojisine sahip olan TL-WR842N, sağladığı yüksek hız ile WiFi üzerinden kesintisiz HD video ya da online oyun keyfi sunuyor. çok işlevli bir ürün olan yönlendirici, FTP sunucu olarak uzaktayken de ağa bağlı disklerdeki dosyalara ulaşmak için kullanılabiliyor. Misafir ağı, VPN tünel oluşturma gibi özelliklerle donatılmış olan yönlendirici, gömülü medya sunucusu sayesinde müzik, video ve fotoğrafların paylaşılmasını da sağlıyor.

TL-WR842N ile beş adede kadar sanal özel ağ (VPN) tünel oluşturulabiliyor. çeşitli şifreleme ve doğrulama algoritmaları ile son derece güvenli VPN tünel oluşturan yönlendiricinin tavsiye edilen satış fiyatı 31 USD (KDV dahil) olarak açıklanıyor.

TP-LINK“in diğer yeni yönlendirici modeli olan TL-WR843N ise hem yönlendirici hem erişim noktası (Access point-AP) hem de istemci (cilient) özelliklerine sahip çok işlevli bir ürün. Servis sağlayıcının sadece kablolu olarak sağladığı internet erişimini kablosuza dönüştürmek için de kullanılabilen ürün, 300Mbps kablosuz hıza sahip.

 

TL-WR843N”in pasif PoE (Power over Ethernet) desteği de bulunuyor. Bu sayede elektrik hattı ve/veya prizi olmayan yerlere de cihazı yerleştirmek mümkün oluyor. 30 metreye kadar Ethernet üzerinde enerji sağlayarak çalışabilen ürün, hem konumlandırmada esneklik sağlıyor, hem de elektrik hattı çekmek için ek maliyet getirmiyor.

WPS tuşuna basılarak son derece kolayca kurulan ürün ile hızlı, güvenli bir ağ oluşturuluyor; çok sayıda cihaz ağa kablolu ya da kablosuz bağlanabiliyor. TL-WR843N”in tavsiye edilen satış fiyatı ise 27,5 USD olarak damgalandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here